Avatar uživatele
anonym

Kupujete si mobil „na frajeřinu“ nebo hledíte na praktičnost?

Mám mobil více než 3 roky a jsem s ním pořád spokojený. Někdy mám ale nutkání vrátit se ke starému tlačítkovému.:)Zná­mí, kteří se mezi sebou trumfují, jaký mají chytrý placky (někteří i s 3D displejem)a vrážejí do toho desítky tisíc, nakonec po dvou hodinách provozu klečí u dobíječky a nadávají.:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, tom004, natybubu před 4257 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Na frajeřinu si koupit mobil, to je pro mě dost drahá záležitost. Mobil si kupuji zásadně podle technických parametrů, jsem běžný uživatel, nepotřebuji ho k práci, ale chci, aby něco uměl, aby měl vylepšený fotoaparát, delší videa, opakovaný budík, dostačující kapacitu paměti, dlouhou provozní dobu, třeba i radio, aby měl klasickou klávesnici, nikoliv dotykovou, vyzkouším si jak jdou psát sms, ani vysouvací mobil nechci atd. Samozřejmě se mi musí líbit trochu i design. Zcela určitě je mi úplně jedno, jaké mobily mají moji známí a jestli si drahými mobily léčí nějaké své mindráky a pokouší se tak zařadit do vyšší společenské třídy, aby ostatní záviděli …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno. Je to jednoduché. Už dávno většina z nás zapomněla,že mobil = telefon. Tedy by měl soužit hlavně ke komunikaci. Proto upřednostňuji klasický s větším displejem a tlačítky,velkou kapacitu baterie,ale i jeho velikost (aby se „dobře“ nosil"). Z funkcí navíc mi stačí,hlasitý odposlech, FM radio.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martula.lan

Me se nedavno mobil s kterym jsem byla spokojena pokazil (obycejny tlacitkovy). Ted mam jeste starsi mobil po sestre, ten uz muze mit tak 8 let, ale ve sve dobe byl docela drahy, ale tez obycejny tlacitkovy a jsem ted snad jeste vic spokojena :) O nejakem spesl mobilu jsem nikdy neuvazovala – staci sms, obcas nekomu zavolat, kdyz neni po ruce fotak, tak i neco vyfotit :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

první mobil jsem měl bezmála deset let. Ten druhý mám od operátora za korunu. To. myslím, mluví za všechno ;{)> nepotřebuju jít s dobou a v tomhle už vůbec ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Mám několik let starý tlačítkový mobil, který používám na telefonování a SMS. Takže „na frajeřinu“ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Výlučně z praktických důvodů, potřebuji aby uměl telefonovat, sms, internet, nějaké poznámky, budíky, úkoly, přiřazení vlastních zvuků i obrázků ke kontaktům je taky fajn a šikne se solidní foťák (zatím nejlíp fotil SE K750i). Takže jen to, co má dnes úplně každý obyč.mobil. Dotykáče neberu žádné.
Doplňuji:
Jen pro úplnost – také paměťová karta aby byla.

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

telefon je telefonování .A to mi jde,další kraviny co ta placka umí mě nezajímají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Mam telefon s kterym sem spokojena ze ma wifi,vstup pro jakekoliv sluchatka.Psani tlacitkovy a displej dotykovy takze takovy mix:) a nepotrebuju frajerit s nejakym CHYTRYM telefonem;).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vojta.g

Nejak nechapu smysl „dotazu“ a proc vlastne byl pridan na tento server. Co clovek to nazor a jine priority dle kterych si vybira.
Muj hlavni parametr pri vyberu byl hw odolnost a kryti IP.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Hlavně aby vydržel trochu hrubší zacházení. Tři roky mi zpravidla nevydrží, i když outdorový vydržel hodně dlouho, ale samotný kryt (už netěsnil) se potom nedal sehnat.
Zásadně tlačítkové – na nějaké dotekové apod nemám náladu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek