Avatar uživatele
Nechápavé

Kupujete drahé telefony nebo vam staci tlacitkovy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, anonym před 3191 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Nemám smartfoun, nechci smartfoun – a už vůbec ne dotykáč…
😉
Zato mám telefon, kterým mohu zatloukat hřebíky…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Stačí nestačí těžko říct byla jsem nucená si pořídit nový telefon a jiný, než androida neměli teda kromě nárazuodolnému jednonoho,který byl akorát kilo levnější,tak co jsem měla dělat,když jsem potřebovala volat bábě?Jsem ráda, že mám vůbec nějaký…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

jen ty levnější tlačítkové jako Samsung za čtyři stovky, nerozbitné, zapatlaná dotyková plocha vypadá otřesně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

Tlačítkové se obvykle nemusí tak často nabíjet což mi vyhovuje, ale bohužel potřebuji mít možnost číst emaily, prohlédnout internet když jsem mimo domov apod. takže z toho důvodu jsem si řekl že potřebuji smartphone. Používat tlačítkový mobil a v případě potřeby přesouvat SIM kartu z jednoho do druhého mi nepřijde dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám už 10 let tlačítkový telefon Nokia a stále funguje, tak na co kupovat nový a drahý.
Moc nevolám, pouze když je něco opravdu důležitého, jinak s rodinou (vdané děti a vnoučata) si voláme přes Skype.Telefonem pouze prozvoním a pak jdeme k počítači.Protože už víme, jakou kdo má pracovní dobu, takže si voláme až když je někdo doma (což znamená po 17té hodině).
Takže na co drahý dotykový telefon?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Měl jsem pár tlačítkových, pak HTC na Androidu, teď iPhone. Musím říct, že vracet se z iOSu zpět na Android by pro mě byla smrt. Není divu, že Apple ovládá 92% trhu se smartphony. Mám na něm veškerou hudbu, FB, Insta, iBooks, takže na PC padá prach. Díky GorillaGlass můžu mít mobil i v šuplíku s hřebíky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Mám 5 let staré HTC.
Jako kupoval bych, ale na to nejsou love.
Musí eště rok dva vydržet.
Jsem věrný té značce, takže tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Najspoľahlivejšie boli tie 2 poháriky (papierové, neskôr umelohmotné) spojené niťou. boli nízkonákladové s jednoduchou montážou a servisom a dokonca ich nebolo možné ani odpočúvať. Je pravda, ale na druhej strane boli len jednolinkové, len na krátke a priame spojenie medzi koncovými účastníkmi.
Z mobilov – telefonov dnešnej doby, používam tie jednoduché, tlačítkové, ktoré plne spĺňajú svoj pôvodný účel a služia naozaj na telefonovanie. Dotykový smartfon, aj keď mám aj takú vymoženosť, používam zasa hlavne kvôli jeho malým rozmerom a rôznemu doinštalovanému softwarovému vybaveniu (nie telefon)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Kolik přibližně je pro tebe drahý telefon?
Mám takový, jaký mi vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Nejen že mi tlačítkový stačí, ale zrovna nedávno, když mi v bance úřednice vysvětlovala pravidla bezpečnosti co se týče mobilního telefonu, jsem ho vytáhnul z kapsy, a ona na to: „aha, no tak to se bát nemusíte, do tohohle se vám nikdo nedostane..“, takže jsem pochopil že dělám dobře. V dnešní době ultra-chytrých telefonů s operačním systémem a milionem aplikací, se zdá být ten můj blbeček ještě výhrou.

Je to jak v tom filmu, kdy se banda lupičů s nejmodernější technikou vloupala do vládního zařízení, v ruce připravenou flešku dešifrovacím programem kterej během sekundy odsaje všechna data, a když otevřeli ty ocelový dveře s šestinásobným zabezpečením s patnáctimístnými kódy, tak na ně čekala 386ka s velkou disketovou mechanikou, a oni pochopili že tohle prostě nehacknou…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

lexx – do bazaru jsem jít právě nechtěla a ten starý jsem utopila v pračce a navíc jsem měla málo času, tak jsem vešla do obchoďáku,jinak to nešlo potřebovala jsem volat, ale zatím si nestěžuji i, když s tím ještě moc neumím…ale stačí,před tím jsem měla „alkáče“ véčko asi 2 roky taky funglovku a ještě před tím sony eric asi 5 let, než odešel mikrofón,ale ten nebyl na SD…

před 3191 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě měli tam i dražší modely ten můj stál asi 1700,–a byl nejlevnější…

před 3191 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek