Avatar uživatele
peterd108

Jak často si kupujete nový telefon?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, Kepler, michalds před 2134 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vždy až ten starý doslouží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Tak od roku 2000 mám snad čtvrtý mobil. A to mi jeden spadl do vody a další mi ukradli. Na dalším mi odešla tlačítka. Až mi odejde další, tak si koupím nový. Nepotřebuji mít každý rok nový telefon s nejnovějšími funkcemi, hlavní je, aby sloužil mně a ne já jemu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Dříve to bylo každý rok, nyní zhruba po dvou, třech letech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Zatím mám za 18 let od koupě toho prvního čtvrtý. Zatím jen z důvodu odcházejících tlačítek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Zatím jen asi jednou za 10 let.Nebo až starý doslouží a to je obvykle tak 8–10 let. Zatím jsem měl dva mobily jeden starší od walkmanu ve spolupráci s firmou Sony erricson(2007–2015) a teď mám nějaký ten Xiaomi(2017-do současnosti vlastními penězi zaplacení) nevím jak se to přesně jmenuje o značky se nezajímám potřebuji aby to hlavně volalo a dali se na tom psát SMS.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jen tehdy, když je to nutné. První dosloužil, druhý jsem ztratil. Mám tedy za necelých 17 let (první jsem dostal k osmnáctinám) třetí mobil, přičemž ten druhý byl za korunu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Od roku 1997 mám už čtvrtý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

Průměrně, řeklbych tak za 4–5 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Já nevím, zatím je to jednou za život. První telefon (předpokládám, že je řeč pouze o mobilních telefonech?) jsem našel, druhý jsem si koupil v sadě s předplacenou SIMou – to byl ten nový, další jsem koupil mírně ojetý v bazaru, pak jsem dva dostal (nikoliv nové, ale ojeté) a zatím poslední jsem koupil na čínském éšopu jakožto repas. Ani tento poslední nový nebyl, byl to 5 roků starý model.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Neopakuj otázku! Už ses na to ptal před několika týdny:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-kupujete-novy-telefon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek