peterd108

Jak často si kupujete nový telefon?

Nejlepší odpověď
Drap

Vždy až ten starý doslouží.

Další odpovědi
Kelt

Tak od roku 2000 mám snad čtvrtý mobil. A to mi jeden spadl do vody a další mi ukradli. Na dalším mi odešla tlačítka. Až mi odejde další, tak si koupím nový. Nepotřebuji mít každý rok nový telefon s nejnovějšími funkcemi, hlavní je, aby sloužil mně a ne já jemu.

Malvína

Dříve to bylo každý rok, nyní zhruba po dvou, třech letech.

Kepler

Zatím mám za 18 let od koupě toho prvního čtvrtý. Zatím jen z důvodu odcházejících tlačítek.

jirka F

Zatím jen asi jednou za 10 let.Nebo až starý doslouží a to je obvykle tak 8–10 let. Zatím jsem měl dva mobily jeden starší od walkmanu ve spolupráci s firmou Sony erricson(2007–2015) a teď mám nějaký ten Xiaomi(2017-do současnosti vlastními penězi zaplacení) nevím jak se to přesně jmenuje o značky se nezajímám potřebuji aby to hlavně volalo a dali se na tom psát SMS.

quentos

Jen tehdy, když je to nutné. První dosloužil, druhý jsem ztratil. Mám tedy za necelých 17 let (první jsem dostal k osmnáctinám) třetí mobil, přičemž ten druhý byl za korunu.

Klaproth

Od roku 1997 mám už čtvrtý.

Kulpix

Průměrně, řeklbych tak za 4–5 let.

cochee

Já nevím, zatím je to jednou za život. První telefon (předpokládám, že je řeč pouze o mobilních telefonech?) jsem našel, druhý jsem si koupil v sadě s předplacenou SIMou – to byl ten nový, další jsem koupil mírně ojetý v bazaru, pak jsem dva dostal (nikoliv nové, ale ojeté) a zatím poslední jsem koupil na čínském éšopu jakožto repas. Ani tento poslední nový nebyl, byl to 5 roků starý model.

Emefej

Neopakuj otázku! Už ses na to ptal před několika týdny:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-kupujete-novy-telefon