win mobile na android

Mám HTC dotykovy a je v něm win mobile, ale je pomalej a porad neco v nem nefunguje, jde to nejak preinstalovat na android?

Nejlepší odpověď
Bedy

Záleží, co to máte za HTC telefon. Například do modelu HD2 lze nahrát i Windows Phone 7.8, který je ještě více úspornější a rychlejší než Android a s Windows Mobile má společnou tak akorát první část názvu – Windows. Je to úplně jiný systém.

Do řady jiných modelů lze nahrát Android, ovšem zázraky od toho také nečekejte. Více najdete na Xda-developers.com, kde si můžete stáhnout ROM s Androidem nebo jiným systémem.

Ještě před přehráním ROM (systému) doporučuji udělat reset mobilu do továrního nastavení, často to pomáhá.

Rozhodně nedoporučuju kupovat levné telefony diskutabilní kvality z podezřelých eshopů.

Další odpovědi
XFresh1

http://wmmani­a.cz/clanky/na­vody/jak-nahrat-android-do-htc-hd2/
Doplňuji:
wmmania.cz/clan­ky/navody/jak-nahrat-android-do-htc-hd2/

anonym

zkuste si tady http://goo.gl/FYx­SEq vybrat nový výkonný android, je to bezesporu lepší volba než snažit se oživovat starý windows hardware, který by na provoz nového systému velmi pravděpodobně ani nedostačoval …