peterd108

Jak často kupujete nový telefon?

Odpovědi
Professional

Mobil používám dokud mi funguje.

anonym

na začátku kdy se Android platforma bouřlivě vyvíjela (cca od verze 1.6 do verze 5.1) bylo vhodné měnit telefon prakticky kvůli každému upgradu na vyšší verzi systému, každá verze systému s sebou nesla vyšší nároky především na interní aplikační úložiště a operační paměť. Dnes mezi verzemi 6 – 8.0 to už není tak horké. Naopak nové verze bývají v mnoha ohledech méně náročné na hrubý výkon telefonu než ty předchozí a lépe optimalizují svou spotřebu baterie a celkovou efektivitu, dnes android telefon nezastarává tak rychle a pokud pořídíte takový která alespoň tu RAM má na kapacitě 4GB určitě bude dobře sloužit řadu let, umím si představit i 5 let a na speciální případy potom i déle (samozřejmě bude nutné přibližně co tři roky vyměnit baterii).

Tw!st

Jelikož telefon používám každý den k práci i k zábavě, rád do něj investuju větší částku. Díky tomu mi telefon vydrží 4–5 let, což si myslím že je na dnešní dobu nadstandard. iPhone 5 jsem měl asi 5 let, když jsem jej prodával, stále ještě skvěle fungoval. Nyní mám CCA rok iPhone 7 a počítám s tím, že mi další 4 roky vydrží.

MichaelOffic

Mám už druhým rokem Samsung S7 a nemám v plánu měnit za jiný dokud funguje. Rychlý je dost sám o sobě.