Jantar2

Jaký telefon (Android) pro hráče?

Dobrý den, delší dobu hledám nový telefon (Míst mého Samsungu G. Pocket který jsem kdysi dostal za korunu) Jde mi hlavně o to aby ušlapal náročnější hry a to i ty budoucí. Na rozhodování mám zatím ještě dost času ale nic nechci ponechat náhodně… Co se týče výrobce tak nepohrdám méňe známými výrobci jde mi v první řaďe o výkon a poté o vzhled (Ale u vzhledu nejsem moc náročný) Co se týče OS tak určitě Android nejlépe 4.2 ale čím vyšší tím lepší, a co se týče hardware tak bych chtěl co největší paměť RAM (Nejméňe 3GB ale optimálně 4 – 6GB) dále možnost rozšířit o SD katu (min. 32GB) a procesor nejlépe 4 Jádra (quard-core) a více… Jinak Bych chtél minimálně 3 nebo 4 Megapixelový foťák a notifikační diodu a blesk (Ale to enní podmínkou)… Ohledně peňez tak „deadline“ je 7000,–Kč ale byl bych rád bych se vešel do 6000,–Kč

Předem Vám moc děkuji za radu!
Doplňuji:
Pravda 3 GB ram je opravdu moc, uvědomil jsem to až po zjištění že to neměl ani můj starší Notebook… O tabletu popřemýšlím, možná by mi i stálo zato objednat si Nvidia Shield u kamaráda z USA. A mimochodem ta rada o DDR3 ramkaách mi opravdu pomohla ;)

Odpovědi
huxa

No, o Jellybean nemusíš mít strach, všechny vybavenější telefony mají je a nebo vyšší, to samé foťák. Ovšem na RAMky máš velké nároky, dbej na to, aby byly DDR3, rozdíl rozhodně poznáš, 3GB nevím, jestli za tuto cenu pořídíš.
Mrkni se na mobili Xiaomi, levná čína, kterou si ovšem všichni vychvalují a takový mobil bys tam mohl najít.
Na hry bych doporučil ovšem nový tablet od Nvidie, který seženeš na alze za 5500Kč, ovšem třeba na amazonu za 4 tisíce, má výborné chlazení, 7 palců, je sice větší, ovšem pokud si k němu koupíš nějaký levný telefon, bude to vyloženě herní kombinace.

Odborníci

Dobrý den, jestli chcete dobrý telefon za dobrou cenu doporučuju tento :) http://oneplus.net/

paliska220Be

Opravdu to musí být android ? Co takhle iOS

Asi bych koupil ZOPO ZP990+
Android 4.2
Kamera přední 5 zadní 14mpx
8 jádrovej procesor
2GB RAM
32Gb ROM + 64GB SDHC
5.95 palců display 1920×1080 Multi-Touch Capcitive Screen, OGS, Gorilla Glass
3000mAh baterka

huxa

Odborníci-oneplusone je nová čína bez nějakého zázemí a při pádu se rozkřápne displej jako nic, navíc nelze normálně koupit a když už, cena je kolem 8–10 tisíc.
Xiaomi Mi3 stojí něco kolem 5 a půl tisíc, je ještě výkonnější než tento mobil a navíc má odladěnější OS+velké zázemí fanoušků.