Gus_Fring

Nerozděluje se nám tu společnost?

Anebo to je zcela normální zde na Odpovědích? Mám ale pocit, že posledních pár týdnů se tu pořád řeší Ukrajina. A ještě k tomu všemu se zde někteří lidé dopouštějí trestných činů, v podobě šíření dezinformací a zlehčování této krize…

Nejlepší odpověď
Ametyst

Pluralita názorů patří k demokracii. Jeden názor patří do diktatury.

Další odpovědi
Disraeli

Společnost se nám tu rozděluje už přes sto let… volbami, ideologiemi, předsudky, propagovanými a dezinformovanými tématy,…

Viktorie II.

Ano, na ženy a muže.🤦‍♀️

ten který je

To že se tu řeší situace na Ukrajině je zcela normální,vždyť je to aktuální v celém světě.Jinak naše společnost byla ještě nedavno rozdělena na očkované a neočkované.Že to bylo zrovna demokratické bych ani neřekl.Lidé si to rozdělení sami nezvolili.

_Bůh_

Ano, je tu poměrně rozsáhlé schvalování agresivní války a válečných zločinů.
Ono stačí udělat notářský záznam o stavu tohoto serveru, a zdejší uživatele už policie dohledá. Tento server není anonymní, a již x osob bylo v ČR odsouzeno za názory na diskusních fórech s anonymní přezdívkou.

Drap

Nerozděluje, ta už je dávno rozdělena na několik dílů. Pokud víš, že někdo šíří dezinformace, vedoucí k panice a navádí k trestnému činu, je tvojí povinností podat na něj trestní oznámení.

elkon

Ustoupil Covid, „nastoupila“ Ukrajina. Přitom musí být každému jasné, že to nijak neovlivníme, tak nemá smysl se tím zabývat. Každý má svých starostí dost, ale když to někoho baví, nebo myslí že tím něco změní, když si tím bude ničit nervy, je to jeho věc. Mě stačí informace co se děje a tím to pro mě končí. Nevím, proč bych se tím měl zabývat. Věřím, že se nás to fyzicky nedotkne.

aliendrone

No, rozdělují ji takoví jako TY a Kazatel. Jenže u Kazatele si nejsem jistý, zda-li to nemá v popisu práce, zatímco ty to sichr děláš zadarmo jen pro potěšení/z blbosti. ;) :D :D

da ny

To je přece český „národní sport“ jedni pro a druzí proti.
I zde se projevuje odlišnost v pohlaví, v názorech, strach i humor v jednom ranci.
A když se někomu nebude něco líbit, půjde do „karantény“, páč máme pandemický zákon ;D.

Kovidismus ustoupil, je třeba pozornost zaměřit jinam. Než přijde podzim (zas něco přinese). ODS konečně podepíše souhlas s kvótami pro počty emigrantů…
Šířit strach, vypouštět hlavní zprávy do světa. Zmanipulovaný svět vede k otrockému režimu.

„Je to jako v běžném hovoru s lidmi, u kterých víte, že největší hovna tečou u nich na dvorku, ale oni pořád budou otáčet krkem, aby se hlava mohla pořádně rozhlédnout a oči našly nový bod, do kterého zaměří svou pozornost.“
„Stejném, přitahuje stejné, protože cítí v dálce živnou půdu a proto se velmi rádo „teleportuje“ tam, kam má.“
“Právě v té, skrze kterou se k vám přitahuje to, co je ve fyzickém světě vzdáleno na stovky kilometrů.“ (Morgama)

Až půjde do tuhého a do tenkých, potáhneme chvilku, za jeden provaz.
Jeden přijímá, souhlasí. Jiný má výhrady, hledá, i nesouhlasí. Revoltuje.

Lotr2008

Historia magistra vitae

Pepa25

Jen pro pořádek: ty aktivní dva muží a dvě ženy (i když bůhví jak to je, za nicky se může skrývat ledaskdo) ani náhodnou nějsou nějaká významná část, ale jen asi 1/8, drtivá většina 7/8 má jiný názor: https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/pruzkum-median-ukrajina-rusko-uprchlici-invaze-valka_220224180­0_sam

Gus_Fring

Disraeli: Já myslel na Odpovědích.

Disraeli

Od té doby, co přibylo trollů (respektive jejich aktivita), tak určitě… ale před Ukrajinou tu byl Covid a před covidem další témata a tábory/skupiny, převážně vždy politicky a společensky zaměřené.

_Bůh_

A diss na Israel je v pořádku?