Avatar uživatele
venkovan

Co myslíte, získá SonsyMite na těchto stránkách trochu pokory a slušnosti v komunikaci

a nebo se bude stále chovat jako arogantní mladík?
Doplňuji:
Doplnění:
Myslím, že mnozí diskutující ti tady dali odkaz na některé tvé dotazy, respektive způsob jejich položení. Myslím, že jsem zaregistroval ne zrovna férovou odpověď k uživateli pod nickem „děda Louda“.
Na stránkách „Odpovědi“ se setkává několik generací. A proto se domnívám, že někdy tvoje otázky byly charakteru „chci“.
Takže zkus příště trochu otázku formulovat jinak, třeba – prosím, o odpověď, již jsem se ptal, ale nikdo neodpověděl -.
A jinak je dobře, že se ptáš o co tu jde. Myslím, že je to dobré znamení, že chceš vědět o své chybě, kterou možná děláš neúmyslně, prostě tak jak jste zvyklí se bavit v partě.
A podle mne, je dobře, že se tu obejvují lidi tvého i mladšího věku. Někdy se tu právě od mladé generace objeví otázky, na které jim se rodiče stydí odpovědět, jindy zas jsou tu otázky a odpovědi, které vycházejí ze životních zkušeností lidí, kteří kus života již prožili, ale k mladé generaci se normálně nedostanou, protože společnost nás nějak generačně rozděluje.
Takže – vem tuto moji jízlivou otázku s úsměvem, ne ve zlém a přeji ti hodně dalších otázek a odpovědí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, GM, Jikra, anonym, bolak, SonsyMite před 4502 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Žiaľ je to dieťa svojej doby, vplyv okolia a médií sa na ňom i na jeho rovesníkoch podpísal:„Ja som cool, som in, som ten najsamlepší,…“, akoby som počula aj slovenskú mládež. Oni si to už ani neuvedomujú, berú to ako prirodzenosť, ale to nie je žiadne ospravedlnenie.
Zjavne to ešte dlho potrvá.

SonsyMite,
skúste si pozrieť spätne vaše otázky a odpovede na ne. Pozrite si aj vaše odpovede. U tých kritických sa zastavte a zamyslite.
Slušnosť, slušnosť, slušnosť.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Upřímně by mě zajímalo, kolik mu je.. Podle jeho odpovědí, ale i některých „rozumných“ (ach, ta ironie) otázek bych hádala něco mezi 11–13. Nedokáži si s ním představit plynný rozhovor, protože i odpovědi dává daleko od tématu, pokud se to kolikrát za odpověď dá považovat.

Pokory a slušnosti? V dnešní době? Kdo by ho to naučil? My, kteří se „patláme do jeho věcí a stále mu něco cpeme“? Možná jsem velmi skeptická, ale tohle se mi nezdá..
Doplňuji:
SonsyMite: Je jedno, kolik Ti je, jsi stejně starý jako já, to tady nehraje roli. Řeší se zde to, jak se prezentuješ.

Kopíruju Tvé odpovědi, snad si vzpomeneš:
„ha ha ha“ (http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-jakou-skolu-mam-jit-abych-sem-se-stal-archeologem)
„Taky mi zmize „otázka“, ve které jsem napsat Já chci bod!
Ale dostal jsem ho.“ (http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dala-jsem-sem-otazku-ale-nejak-mne-zmizela)

.. A podobně.

Upravil/a: WeeBear

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Když mu rady vrstevnice nic neříkají, tak asi měl natolik trudné dětství, že se s některými pojmy slušnosti a hlavně jejich obsahem vůbec nesetkal.
Názorná ukázka viz v odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-dvakrat-jsem-se-ptal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím že mu to dříve či později dojde, že tudy cesta nevede. Možná na to nepříjde dost brzy a sám odejde , stejně jako mnozí před ním.
Doplňuji:
SunsyMite, nepřemýšlej o tom co jsi udělal, ale zkus se zamyslet nad tím, cos třeba neudělal .

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

A co jsem udělal?
Je mi 15 a stále nevím o co tu jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-dvakrat-jsem-se-ptal jsem četl. Není na ní nic zvláštního. Chce mít stránky zadara a to přece Webnode umožňuje. Akorát by měl přesněji popsat v čem se na editaci stránek pracuje jako s polenem? Já jsem s jejich jednoduchou editací spokojen. A dokonce i stím, že mě tam nepřilepili reklamu. My ostatní bychom měli odpovídat na to nač se dotyčný ptá a ne nabízet bezhlavě něco co mladík nepotřebuje. Nevím v čem mu pomůže speciální doména a ještě zadarmo. Že by světu nabízel svůj obsah jako Seznam.cz?

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/27177

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

Sice jsem moc nezkoumala odpovědi nebo otázky SonsyMiteho, ale když už se tu mluví o slušnosti, tak nepřipadne Vám trochu divné (až neslušné) si tu jen tak o někom povídat a rozebírat co dělá špatně?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

SonsyMite: Ještě ti nebylo 16 a seš tu novej, ňákej trest si rozhodně zasloužíš, to je ti snad jasný :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

ja vedu jedno autoskolacke forum a tam uz prisel nejdnou clovek, ktery na danou otazku odpovi tazateli, at se podiva na sebe, jak vypada, ze s takovou fotkou by na diskuzi nelezl a tak dal…

typicky ukaz toho, jak encyklopedie mediciny slapla vedle – jde videt, ze lidske telo bez mozku existovat muze a jeste se nam vesele chodi predvadet na diskuze…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek