jirka F

Na kolik procent ovlivňuje tato stránka váš život?

Vyznačtě v anketě kdy 100% je nevětší vliv a 5% zanedbatelný.

Myslím tím samozřejmě odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
da ny

mám jiné hodnocení, jinou odpověď

Nijak. Jen ho doplňuje, formou zábavy.
Některé otázky mne přimějí k vyhledání/zo­pakování informací. Jen zřídka zajímavých, sem tam se však, přece objeví ;D

Další odpovědi
paul1

10%

Celkem dobrá zábava i poučení.

Malvína

5%

Stránka pět procent, navázání kontaktů s příjemnými a rozumnými lidmi, které jsem zde poznala – 1000% 🙂

Kepler

10%

Je to pro mně především zábava a vyplnění volného času, kterého mám dost a dost.

elkon

mám jiné hodnocení, jinou odpověď

Nijak. Je to epizoda, jedna z mnohých.

dudu

5%

_Bůh_

100ˇ%

Názor uživatele Rokio = slovo boží

GM

5%

anonym

mám jiné hodnocení, jinou odpověď

0,235%

Beno

100ˇ%

Málo mě to ovlivní.

Rokio

10%

Tebe web zabere značnou část mého volného času a je pro mě důležitý.

zjentek

mám jiné hodnocení, jinou odpověď

100% je málo

zjentek

Dudu, i když tady jedeš jen na dva válce, nepřekvapuje mě, že takovou otázku sis nemohl nechat ujít. ((;

zjentek

Rokilo Kepler Paul Malvína: woe CO KECÁTE???