Rokio

Myslíte si, že vedu normální život?

Do práce chodím, i když na zkrácený úvazek, některé domácí práce dělám, přispívám na domácnost, zákony dodržuji (policie po mě nejde), mám i pár aktivních koníčků, mám své dlouhodobé cíle, na kterých pracuji a řadu z nich jsem úspěšně splnil a našlo by se toho určitě více.

Které jsou podle vás obecně kritéria pro vedení normálního života?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Filip84

ano

Taková, abys byl Ty osobně šťastný a spokojený, a zároveň jsi nezasahoval do štěstí a spokojenosti kohokoli druhého. Nic víc, nic míň.

Další odpovědi
Rocker

ano

Pokud jsi se sebou spokojený,tak je všechno v pořádku.