Rokio

Co bych měl udělat, abyste mě vy uživatelé považovali za normálního člověka?

Nebo alespoň za osobu, která vede normální život?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Kdybys jel na Ukrajinu, udělal bys dobře. Takové exot jako jsi ty, se tak jen nenajde.

Další odpovědi
Kelt

Chovat se normálně a psát normální příspěvky, Pokládat otázky z oborů a oblastí, které jsou předepsány. Nad nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj. To je z pohádky Pyšná princezna a myslím si, že to platí i dnes. Každý je v něčem dobrý a v něčem ne, ale normální člověk nebude se za to nikomu vysmívat, provokovat a pod.
A pak napíšeš jednu otázku normální, pak nesmyslnou anketu, pak se pochlubíš jak rád někoho provokuješ, pak se tady omlouváš. Tak jsi dospělý člověk, nebo děcko. Věk a datum narození není rozhodující.

Drap

Covat se a psát normálně. To by stačilo.

elkon

Chovat se normálně a nevnucovat se stále hloupými dotazy a popisem tvé osoby. Nikoho to nezajímá.

zjentek

Poslat mně do elektronický peněženky pár střípků tvých bitcoins.