akcul123

Můžu se přihlásit na úřad práce?

Když mám momentálně brigádu(dpč) s výdělkem do půlky hrubé mzdy?(a tudíž splňuji podmínky)

Vím,že to jde si během úřadu práce najít brigádu ale jde to i obráceně už pracovat brigádně a přitom jít na ÚP?

Odpovědi
Drap

Ano jde to i obráceně

Akri014

Musíš mít asi do 6000 měsíčního výdělku nebo do 3 dnů po ztrátě zaměstnání muzes žádat o příspěvek

Kamilovo

Jistě že se můžeš příhlásit na úřad práce, přecejen jsi pořád nezaměstnaná, takže je jasné, že tam musíš jít. Nezapomeň si však s sebou vzít všechny potřebné doklady. Píšou o tom na https://www.1job­.cz/prispevek/ja­ke-doklady-na-urad-prace Vedle občanského průkazu se ti bude určitě hodit smlouva o ukončení pracovního poměru a další…