Edison

Mohu si na zde položenou otázku odpovědět sám?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
jirka F

Ne

Odpovědi by ztratili smysl,možná by mohla být zavedena možnost dodatečného smazání otázky autorem otázky.To by znamenalo že autor otázky se už na otázku zeptal, ale vzhledem k odpovědím a dalším okolnostem by jí chtěl vymazat vlastním smazáním.

Další odpovědi
michalds

Jiná odpověď

Odpovedi.cz by tím ztratily smysl.

marci1

Ne

Ty bys tady chtěl zůstat sám? 🙂

Drap

Ne

Kelt

Jiná odpověď

Odpovědět si samozřejmě můžeš , ale napíšeš 5000 otázek a 5000 x odpovíš a jsi za chvíli zlatý. A třeba by to byly otázky, na kterou bys jenom ty znal odpověď. Například, co mám na stole? Jaké mám oči? a pod. Asi by to nebylo to pravé ořechové a snad by tě to ani nebavilo.

Professional

Jiná odpověď

Bylo by to ale celkem nezvyklé… Není lepší si založit druhý účet, se kterým budeš zakládat otázky, na které budeš následně odborně odpovídat z druhého účtu? (tzn. výběr vhodných témat, kterým doopravdy rozumíš)
To je ale spíše tip pro lidi, kteří se snaží obsadit příčky v počtu získaných bodů, jinak v tom smysl nevidím. :D

led

Jiná odpověď

Nie.
Ale nie je to nič nového. Nebol by si sám, a nezabudni sa aj sámseba hodnotiť.. Ale ako píše užívateľ Professional, samoodpovedajúci pytači majú založených viac registrácií, aj keď je to proti pravidlám tejto stránky, aj sa sami navzájom bodujú… Žiaľ.

Edison

Tyjo… to mě nenapadlo… Asi jsem na to slabej gauner. 😁

Edison

Ale no tak… Kelte… Nejsme děti… Tuhle potřebu fak nemám… 😁

Edison

Přeci to, že si na otázku odpovím sám neznamená, že na ni nemůže odpovědět nikdo další… 😉

Edison

Odpovím si sám: Ano, ale pouze v diskusi.