petka.s

Máte rády pána Ježíše?

Z otázky nevyplývá, kterého Ježíše mají mít ženy rád stejně jako vy.

  1. pána Ježíše = člověka, který byl šlechitcem nebo má šlechtický původ a jmenuje se Ježíš
  2. pana Ježíše = člověka, který se jmenuje Ježíš
  3. Pána Ježíše = Ježíše Krista.

Nejlepší odpověď
Roman71

I když nejsem žena, dovoluji si tvrdit, že ano, stejně jako jeho Otce – Boha, který ho stvořil. Na druhou stranu bych se tě rád zeptal, jak se tvá láska k Ježíšovi (potažmo i k jeho Otci) projevuje ve tvém životě?

Další odpovědi
Rokio

Ano, zbožňuji ho. Je to úplná megahvězda.

Palpatine

Napsal bych, že mám ale je to otázka pouze pro ženy.

Kepler

Nejsi ty náhodou feministka, že se pořád ptáš blbek ženského rodu? Ach ano, zrovna jsi v češtině chyběla.

led

Otázka je nesprávne formulovaná. Pána Ježiša (Jesus) nájdete možno kdesi v Južnej Amerike.
Zjavne máte na mysli Ježiša, ktorý bol ukrižovaný na kríži.V jeho prípade neviem či je správne ho oslovovať ako Pána.

klumprt

Vcelku sympatická postava. Ale, že bych ho měl nějak extra rád, to zase ne.

Edison

Je to rebel! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho… zesměšnil! 😁

ivzez

Kdo je pán Ježíš?

Marty Koller

Vůbec

Palpatine

Ivzez zřejmě tím myslela Ježíše Krista, ale to jen můj odhad.