Avatar uživatele

Proč jste jako sršni, když říkám PRAVDU?

Není odsouzení ťem kteří jsme v KRISTU Ježíši, nechodícím podle ťela ale chodícím PODLE DUCHA.I Pána Ježíše neustále kritizovali Fariezové a Zákoníci za PRAVDU kterou hlásal. TATO PRAVDA nepocházela z lidskě pýchy a z lidskě moudrosti avšak pocházela OD Samotněho Nebeskěho BOHA OTCE A OD DUCHA Svatěho kterěmu se protivíte.NIC nověho pod sluncem.Nebudu se s vámi všemi dohadovat,Bůh je v První řadě LASKA A PRAVDA. POZNEJTE PRAVDU,KTERA VAS VYSVOBODI. ZAJ-PO.
Doplňuji:
Dobrý den.to nebyla otázka,ale odpověd.Začalo to tím,že mně psal Pan FORTIN ohledně mé Víry a já jsem mu odpověděla.Ale stalo se to,že mně namísto Pana FORTINA začali odpovídat jiní lidé a napadat mně i mou Víru a tak jsem se začala bránit a čím víc jsem se bránila, tím víc mně napadali a začali o mně smýšlet jako o bláznovi který je obtěžuje.Již o mé Víře V BOHA A O BOHU Nepíši,protože se nenechám již více urážet.Za tím co jsem napsala si STOJIM.ZDRAVI VÁS ZAJ-PO.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Někde jste psala,že nejste fanatik,ale máte všechny příznaky. Nikdo Vám vaši lásku k BOHU proboha nebere,tak už se uklidněte,pokud já tu teď napíšu, že věřím ZEMANOVI,že je to můj bůh,no a je TO PRAVDA a spojuje nás společná LÁSKA k alkoholu,že všichni mají volit ZEMANA,jelikož on jediný NÁS dokáže dovést do ráje,tak to budu psát s vědomím,že ne, všichni semnou budou souhlasit. Už toho nechte,škodíte nejen sobě, ale i BOHU.......

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Milá Zaj-po,

neylobte se na mne, ale zkuste mi nějak vysvětlit, o co se vlastně snažíte a o co Vám jde.
Proč křičíte na lidi? Řvete na ně, jako by neuměli číst. Už jednou jsem se Vám snažila vysvětlit, že tímhle způsobem je k Bohu opravdu nepřivedete. HOvoříte o Bohu a o Ježíši, ale brečíte tu, že Vás nemají rádi a jsou jako sršni? Přečtěte si po sobě prosím, své "otázky" a zamyslete se nad sebou.
Kdo jste? Spasitelka? Hlásáte Sapsitele, který chodil s pokorou po zemi, nechal na sebe plivat a řvát, nechal se bičovat a nakonec i zabít. Na nikoho neřval a nefňukal, že jsou na něho zlí. Miloval lidi kolem sebe i každého z nás. Ano, napomínal hříšníky, ale neřval na ně. Řekl jim jasně, co dělají špatně a každému z nich dal jasný pokyn "Jdi a nehřeš víc".
Bůh na lidi neřve, nemá to zapotřebí.
Znáte ten pěkný příběh, tuším že to byl prorik Elíša? Byl tou dobou na poušti, měl depresi z toho, že je jediný, kdo zná Boha. A Bůh mu řekl, že mu dá své slovo. Tak Elíša čekal, přišlo hromobytí, vichřice, zemětřesení, oheň, ale Bůh nebyl ani v jedné z těch nápadných hlasitých věcí. Když to všechno ustalo, ozval se klidný a tichý hlas - teprve to byl Bůh. Jděte v pokoji a hlaste Boha mírně a klidně, naučte se lidi kolem sebe brát jako sobě rovné, pak teprve Vás uslyší.


Avatar uživatele
Zlatý

Je mi tě líto.


Avatar uživatele
Zlatý

Nezlobte se má milá, ale asi nejsem sám, kdo Vám nerozumí, resp. nechápe co vlastně chcete nebo od nás očekáváte a tak důrazně vytýkáte. Připomínáte archanděla Gabriela hřímajícího s hořícím mečem, něco usilovně říkajícího, ale v neznámém jazyce. Snad i velmi trpíte nepochopením od druhých, ale Vy nejste mučednice, tak s prominutím přestaňte už blbnout. Tato cesta nikam nevede, nebo tak do Bohnic. Mějte slunce v duši.


Avatar uživatele
Bronzový

Srdce bohu,ruce lidem


Avatar uživatele
Stříbrný

Můžete ,prosím,psát tak,abych Vám porozuměl!


Avatar uživatele

Jste asi jasně čitelná. Parafráze: A ...Pán.........obrátil se a hořce zaplakal.


Avatar uživatele
Bronzový

A jak Vám mohu věřit, že říkáte pravdu?

Co je pravda?
Doplňuji:
A k vaší trapné reakci http://dev.odpovedi.cz/… .

Bylo dokázáno, že když člověk umírá, dochází v mozku k reakcím, které vedou k POBLOUZNĚNÍ a HALUCINACÍM, což je přesně to, co tady zažíváte i vy :).


Avatar uživatele
Pokročilý

Odpusťte mi ale když vidím to co tady píšete mám pocit jako by jste mě lákala do nějaké sekty.


Avatar uživatele
Bronzový

pan Zápotocký,který bal vězněn v koncentračním táboře Buchenvald,bylo o něm známo,že je hluboce nevěřící,napsal ve svém vzpomínání v roce 1947,asi toto.Jak jsme večer měli nastoupit na apel,mnozí i nevěřící i komunisté i já,jsme klečeli na kolenou a modlili se k bohu,at nás nevyberou do plynu a nebo na popravu.A TAK SI PAMATUJTE VŠICHNI CO KRITIZUJETE A POSMÍVÁTE SE,NIKDY NEVÍTE,KDY BUDETE BOHA PROSIT,I KDYŽ V NĚJ NEVĚŘÍTE.


Avatar uživatele
Bronzový

Pomóc, hoďte na ni síť !!!


Avatar uživatele
Zlatý

Zaj-po.
Věřím ti, nicméně, prosím, už přestaň agitovat.
Vůbec netuším, o co ti jde.


Avatar uživatele
Pokročilý

Ráda bych odpověděla ale nevím přesně o co vám jde.Skuste pozměnit otázku.


Avatar uživatele
Zlatý

Milá Zaj-po,

dříve jsem na Vaše "otázky" neodpovídala, ale tato mne už donutila Vám napsat. Proč nám tu pořád vykládáte o Bohu a Ježíši? Proč nám tu kážete? My, že se protivíme Duchu Svatému? To, že Vy veříte v tuto Víru, nemusíte zde rozepisovat. Nikdo se tu s Vámi nehádal. A pokud si myslíte, že ano, zamyslete se, proč se tak stalo. Křičíte na lidi a vnucujete jim nějakou Víru. Stojte si za svým názorem a já si stojím za mou myšlenkou k Vám. Nechci se tu s Vámi hádat, jen prosím o to, aby jste se zamyslela. Jestliže nepochopíte, že nějaká Vaše Víra a vše okolo toho většinu lidí zde na Odpovědích nezajímá, bohužel. V takovém případě už budu mít o Vás definitivní obrázek. Nikdo Vám Vaši Víru nebere, jen se Vám tu většina populace snaží naznačit, že je to v podstatě nezajímá. Nikdo Vám tu nepíše, že jste blázen apod., takže nevím, co to do toho pletete. Má konečná odpověď: Věřte si v co a v koho chcete, ale prosím, nerozkřikujte to do světa na každém rohu. Děkuji a přeji hezký den

Jahoda


Avatar uživatele
Stříbrný

Mohu se zeptat jakeho jste vyznani?


Avatar uživatele
Registrovaný

CO TO JE


Avatar uživatele
Pokročilý

Myslím si, že tato otázka by se měla uzamčít nebo aspoň vymazat. Já taky věřím v Boha, ale nikoho na svou víru nenutím, nic nikomu nepřikazuji. Navíc, tato otázka je zbytečná a nesouvisející s odpovedi.cz, kde se lidé ptají na otázky, na které neznají odpověď, nikdo tady nepropaguje svoje náboženství ani nic podobného.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

ten který je

Člověče odkud čerpáte ty informace o Zápotockém?Jste si jist že co píšete je pravda?

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3827
Zlatý Drap 2288
Zlatý led 1654
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1276
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 874
Zlatý mosoj 848
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.