briketka10

Má Ocko dva profily, nebo ne, myslím profil Klubru ??

stejně jako Zoyulka, Youkí a CrazyGirl nebo jak se ty tři jmenují ??
Doplňuji:
www.odpovedi.cz/o­tazky/diskrimi­nace

www.odpovedi.cz/­.../kdyby-jste-nasli-penezenku-kam-by-jste-ji-odnesly- kdyz-nejblizsi-policejni-stanice-je-cca-15-zastavek-prazskou-mhd

přidala jsem taky dva odkazy ten druhý je zajímavý zvlášť daným nesmyslným bodíkem..

Nejlepší odpověď
Drap

Zeptej se Ocka. Těžko říct, ale jsou jisté náznaky, alespoň podle mne, že někteří lidé tady nehrají fér a využívají více profilů. Třeba jim to štěstí přinese, ale osobně bych na to moc nespoléhal.
Dalším zlozvykem tady je , že někteří jedinci bodují své jisté oblíbence, aniž by snad četli otázky

Další odpovědi
quentos

To asi těžko, podle jejích odpovědí je dost inteligentní na to, aby nedělala takovou blbost.
Co říkáte tomuhle odkazu? Kdyby si sama sobě odpovídala, byla by to pěkná schíza.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-muzeme-udelat-pomoci-textoveho-editoru

anonym

Jediný quentos reagoval střízlivě a logicky.
ad hanulka v diskuzi se zmiňujěš, že se pravdu nedozvíme.
Takže tebe i ostatní mohu ubezpečit, že ocko má jen jediný svůj profil, Klubru je registrován ze zcela jiné IP adresy.
Naopak ocko je zastáncem fair play, pokud jsi to dosud nevyčetla z drtivě jednotného a neměnného projevu, dostáváš se lehce do rozhraní stavu naznačeného v odkazu, stejně jako ti, co otázku ohvězdičkovali natřeseni zas na nějakou senzaci.
A spekulovat, že si odpověďmi Klubrovi nějak maskuje, je už úplně schozofrenní.
Ano, je tu pár vícenásobných profilů, ale tyhle to rozhodně nejsou.
Poté, co jsem zde pranýřoval 3 profily Youki, má už 2 zrušené, zatím jí zůstal jen poslední, tj. Zoyulka. Ale její posedlost emo jí zůstala, stejně jako její webovky a typicky nezaměnitelný styl až naivita.
Pro Drapa mám nachystaný už aktualizovaný seznam víceprofilů, svého času tu o tom byla řeč. Leč teď makám na projektu financovaném z ESF (Evropský sociální fond), tak nestíhám a chodím domů v podvečer, kdy sem jen občas juknu.
Jenže tohle tvé liché podezření mne přece jen vyburcovalo, abych se aspoň krapet pokusil utišit vášně.
Buďte trochu soudní a oprostěte se od sklonů hledat tam, kde nic není.
Doplňuji:
šotek – „schizofrenní“.

Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/sti­homam

anonym

Briketko, tak nevím, o které Ocko se má skutečně jednat. Pokud by Ti vrtala v hlavě má identita, tedy identita ocka s malým „o“, tak jsem registrovaná opravdu jen jednou a nic na tom měnit nehodlám.
Klubru je docela vtipný, je to ranař a umí dobře hecovat. Je technicky zdatný, a to já rozhodně nejsem.
Jsou mi sympatičtí mladí lidé, kteří sem vstupují s nějakým názorem a nemyslí si, že se musí za své otázky a odpovědi stydět, ačkoliv jim je tu někdo moc rád maže. Můj názor je, že takové mazání je ke škodě nás všech.

Pokud se jedná o jiné Ocko, tak se omlouvám.

Doplňuji:
Takže jde přece jenom o mou maličkost, jak jsem správně předpokládala.
Troufám si konstatovat, že přidělování mých bodů je ryze má vlastní věc a že nejsem povinna se za přidělení ani jediného bodu nikomu zde zpovídat. Pokud již zase můj fanklub má s něčím ve vztahu k mé osobě problém, ráda své hnutí mysli POLOPATICKY vysvětlím:
S názorem „klubru“ mohu sice nesouhlasit, ale jeho životní zkušenost mu nezávidím a jeho postoj chápu. Za to dostal ode mne bod. Je to už jasné i zdejšímu fóru? Další vysvětlení ráda podám, budu-li opět tak korektně jako dnes vyzvána, abych to učinila.

Můžete mi při této příležitosti někdo objasnit smysl „dvojích“ identifikací?

tom004

I kdyby,tak je mi to úplně jedno.

Lucijej

to quentos: mám za to, že briketka myslí, jiné Ocko, všimla jsem si Ocka001 nebo tak nějak :o)

anonym

Nebojte nemá, to má klubru, jako druhý profil ocko :), samozřejmě si dělám legraci, takže uvádím, opravdu nemá ocko druhý profil a ani já, jako klubru nemám druhý profil.
Akorát se už nějaký ten rok známe. A když se nám líbí odpověď tak ji obodujeme, toť vše.

hanulka11

to jsem z toho jelen, jak jsi na to přišla…je fakt, že poslední dny nějak nemám moc času tu trávit

briketka10

jednoduše podle obou profilů a nesmyslných palců ??

briketka10

jo Quentosi to je asi jen taková šaškárna podle mě nevím, aby to nebylo tak průhledný..

hanulka11

ono fakt nejde dát palec každému …nevím, každý to máme jinak …stejně se pravdu nedozvíme tak co…

briketka10

Lucilej to bych napsala ty čísla asi kdybych myslela někoho jiného..vím, že je tu i jiná Ocko !!

Lucijej

áha, tak tak té jsem si už nevšimla…

briketka10

druhý odkaz jsem dala špatně, ale je to jedno jednalo se o nalezenou peněženku a do lišty se dá vepsat jen „kdyby jste nasli penezenku“ zajímá – li to někoho z Vás ..

Sůwa

Briketko, ani přes lištu se to nedá najít, otázka byla zřejmě definitivně smazána. Četla jsem jen 3 první odpovědi, ale nic závadného pro smazání jsem neshledala, jen že by ji nevrátili.

briketka10

myslíš tu peněženku stačí zadat jen – kdyby jste nasli penezenku – ale tam mi přišlo to bodování blbý že klubru by to hodil do popelnice a dostal bod rozumíš no a to nechápu..jen proto, že se mu to taky stalo ?

hanulka11

ne není smazaná
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyby-jste-nasli-penezenku-kam-by-jste-ji-odnesly-kdyz-nejblizsi-policejni-stanice-je-cca-15-zastavek-prazskou-mhd

briketka10

ad ocko jiné ocko na mysli nemám a mladým lidem co sem nastupují otázky též já nemažu, nevím kdo to dělá ?? :DD

anonym

Briketko, v tomto případě jsem Tě opravdu ze smazání otázky, ani odpovědí klubru neobviňovala. To bylo všeobecné konstatování, protože v jednom dni mu zmizely dvě otázky a asi 4 odpovědi. Víc jsem jich nezaznamenala, ale mohlo jich být klidně víc. Klubru byl tehdy hodně rozčarovaný a chtěl tu skončit. Zdálo se mi to škoda.
Reagovala jsem na Tvou otázku proto, že jsem si myslela, že Ti něco vrtá v hlavě ve vztahu ke mně. To další Ocko001 (číslo si nepamatuji přesně) jsem tu náhodou zaznamenala také, ale je to nováček, tak mi připadalo divné, že bys ho s někým spojovala.
Pominu-li odchody a znovunávraty některých osob na Odpovědi.cz, nechápu smysl několikerých přihlášení. Mohla bys mi vysvětlit, jaký to má význam? U yukí šlo údajně o to, že zapomněla heslo. No, pominu nelogičnost tohoto vysvětlení a pominu i další úlet s Crazzygirl. Teď tu ta 12 letá žabka tedy zkouší štěstí jako zoyulka.
Já mám dost jiných povinností a pokud mám co dělat, tak tady nevysedávám. Nechápu tedy, proč by někdo chtěl trávit u PC čas ještě jako někdo jiný. Nebo se snad tímto způsobem „nahánějí“ body? Já to nevím, ale mám za to, že tento problém mají admini nejspíš ošetřen. Věř tomu, že i kdyby to tímto způsobem někdo měl snahu provádět, můj případ to není.
Věřit mi nemusíš. Tohle je jenom na Tobě. Já Ti naopak nemusela vůbec psát.

briketka10

Ocko já myslela, když jsem se podívala do Tvého profilu a do profilu Klubru, že si dáváte body vy dva jen navzájem ve vícero otázkách i odpovědích a jakoby si nahráváte, napadlo mě toto, nic víc v tom nehledej špatného, tak se máte holt rádi.. :DD

anonym

Na svůj názor máš plné právo, proto se na Tebe ani v nejmenším nemíním zlobit. Jsi všímavá, a to je hodně dobře. Nic špatného v tom opravdu nehledám a pokud budeš mít v budoucnu jakékoliv pochyby, dej vědět. Pokud budu schopná odpovědět, odpovím. Pokud ne, přiznám barvu. Hezký pozdní večer.
Co ruka? Doufám, že je to už lepší a že Tě to netrápí.

anonym

ad ocko, zbytečně se rozepisuješ, sám jsem uvedl ve své odpovědi pár pádných argumentů, ovšem polemika je možná s naslouchajícími, nikoliv hluchými s recidivou stihomamu.

anonym

Ad Dr. Axl – možná jsem i v tomto směru sutopistka, ale jsem toho názoru, že i briketka a Sůwa jednou pochopí, že jsou se svými úsudky mimo. Asi to bude i trochu o tom, že i přes jejich občasné útoky vůči mně si nemyslím, že je k tomu vedou špatné úmysly. Jde tu o nepochopení a proto se možná rozepisuji zdlouhavě. Snad ne zbytečně. Svým způsobem si tu vážím všech lidí a tyhle dvě mám kupodivu docela ráda. Tak mi to promiň.

anonym

ad ocko, ale já to chápu, jen pragmaticky poukazuji na zřejmé rozpory a pochybení v logice.
Naštěstí jsem mimo vaše domnělé osobní rozpory jak s briketkou, tak se sůwou, jenže:

  1. Píšeš, že je briketka všímavá, tak proč není schopna racionálně vnímat např. fakt, že ty a Klubru, jste každý z jiného regionu?

Představa, že bys jezdila do jiného kraje, aby ses přihlásila, je přinejmenším absurdní, nechci-li už použít pádnější formulaci o absenci úsudku a rozumu.

  1. Obecně patřím k partě, jež zde už dlouhodobě bojuje proti všemožným bulvárním a skandalizujícím projevům a tendencím, ale zároveň respektování pravidel.

Tohle věčné a nepodložené osočování a vytváření atmosféry podezírání je zhoubné a blíží se kecání drben na pavlači.
Aktéři postrádají zodpovědnost a jaksi zapomínají, že v reálném životě by se dopouštěli trestných činů pomluvy, poškozování dobrého jména a razantního porušování osobní integrity napadených.
Zkrátka jsou věci, které slušní lidé v civilizované společnosti nedělají. (Rozhodně ne bez jasných důkazů. Já třeba disponuji mnoha průkaznými souvislostmi, ale nemohu je zde otevřeně prezentovat, abych podobným excesům trvale vyrazil zbraně z rukou).
Už samotná rubrika Aktuality je určena na všeobecná výročí a aktuální události ve vnějším světě – rozhodně ne na soukromé výpady a kalení vody.
P.S. Zdá se, že tě to přece jenom nenechalo tak chladnou, jak se tváříš, jinak bys neuklouzla na „sutopistka“.

briketka10

ad Dr.Axl
nikoho jsem svou otázkou neosočila ! jen jsem ji položila stejně jako zzzzz, když se ptala též na zoylku a yukí, a czechrapsind na cheltyho a chetlenhama to Vám nevadilo ?
IP adres můžu mít několik, kvůli tomu se nemusí nikdo stěhovat..
ták blbá ještě nejsem..
nevím co si o mně myslíte, ale podle sebe soudím Tebe, co si o Vás asi já můžu myslet, to stejné co Vy o mně i horší ani nechtějte vědět :DD
když otevřu NB vybafne na mně hned Váš profil a soud to mi vážně promiňte, protože co jste napsal tím jste mně urazil..
jsem raději, když mi do bytu vleze velký chlupatý pavouk, kterého s radostí zabiju..
tak to cítím a jsem z Vás zklamaná umíte jen ubližovat ! a nejen mně !
můžete si to smazat, jak jsem poznala, než jste napsal svůj příspěvek tak jste si ještě přivstal a bylo to někdy před pátou ráno..

anonym

Briketko, ptala jsem se Tě na smysl „dvojí registrace“. Dodnes čekám na odpověď marně. Neber to jako napadání Tvé osoby, prostě bych Ti byla vděčná, kdybys mi objasnila, jaké může mít z takového počinu někdo výhody (vyjmu-li možnost sedět u PC ještě podstatně déle, což rozhodně není můj záměr). Byla bych ráda, kdybys konečně tento marný boj vzdala. Nehodlám si pěstovat nenávist vůči nikomu na odpovědích a postoj některých osob vůči mně mi připadá doslova bizardní. Znovu Tě ujišťuji, že mne můžete klidně podezřívat z čehokoliv a vždy nakonec narazíte na skutečnost, že já se sem chodím bavit (pokud jsem doma v Turnově nemám tu pořádně co dělat). Mohu-li být někomu nápomocna radou nebo svým názorem, je to plus k zábavě, kterou tady hlavně hledám.
No a pokud jde o bodování, tak upřímně vzato, je mi šuma fuk, že za odpovědi dostávám málokdy více než 1 bod. Ten jeden bod je nicméně důležitý, abych si potvrdila, že jdu správnou cestou – t.j., že mé odpovědi jsou někomu k prospěchu. Jestliže mi chce někdo podsouvat, že se za body honím, je to jeho právo na jeho vlastní názor (a možná tento názor hovoří o vlastním postoji kritika mé osoby ke získávání bodů), bohužel, neodpovídá skutečnosti.
Já si hájím svá práva a do nikoho se tu nestrefuji. Pokud to někdo vnímá jinak, je to o něm.
Moje babička kromě jiných ověřených pravd při mé výchově upřednostňovala jednu: Co nemáš rád, nečiň druhým.
Je divné, že nejvíc se cítí být dotčen mou pozorností ten, kdo se mi nejvíc snaží ubližovat. Tentokrát tím nemíním Tebe. Možná jednou pochopíš, že Tě mám docela ráda. U Tebe vím, že se snažíš jednat z vnitřního přesvědčení, že děláš správnou věc. Nejsi záludná. Jenom by už bylo na čase, abys přestala žít v bludu, že mne nachytáš při nějaké nepravosti. Já je totiž opravdu nedělám a vylepšovat si image podvody, to mi zapotřebí skutečně není.
Ještě ke klubru – Tvůj závěr není správný, nejde zde o lásku ve smyslu, v jakém jsi náš vztah označila.
Na závěr Tě znovu žádám o vysvětlení výhod vícenásobného přihlášení. Také nechápu možnost vlastnictví více IP adres. Mně komplikuje život jedna dost líná regionální wifina, a ta mi plně k nervování se stačí. Nejsem si jistá, že z ní bych se mohla přihlásit jinou IP adresou a ani to nemám zájem zkoumat.

anonym

Uklouzla, a teď jsem se tomu docela zasmála. Prodělala jsem letos už třetí chřipku a je mi docela „šoufl“. Takže nechat se rozhodit nesmyslným osočováním na virtuální úrovni, to mi opravdu nehrozí.
Udivovat mne to udivuje. Nicméně spíše z toho důvodu, že tímto postojem přikládá někdo mé osobě větší důležitost, než jak ji vnímám já sama.

Hlídám třetí den pětiletou cácorku a je to docela náročné. Proto chodím minimálně i na Odpovědi.cz. Nediv se, že i reakce na napadení mé osoby je potom s více chybami, než je u mne obvyklé. Možná se ale sutopistka nakonec ujme jako slovo sdružené ze slova stoprocentní a utopistka (pěkná blbost,viď).
Nene, vážně je to tím, že ačkoliv jsem odpovídala na PC, tak jsem u toho ještě vyprávěla pohádku na dobrou noc. Sára se prostě ošidit nenechá.