panenka

Proč nejde hanulce dát bod?

Chtěla jsem jí dát body a ukázalo se mi Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.
Tato funkce omezuje podvodné chování na tomto serveru.Co to znamená to je nějaká novinka?děkuji

Odpovědi
hanulka11

já to chápu tak, že ty už jsi mi dala dnes určitý počet bodů a tím sis limit vyčerpala a tak to bude asi s každým dalším -např. 10bodů pro každého jednotlivce /nevím zda mám pravdu/,já to tak chápu

panenka

ale proč?já to furt nechápu

kropitko

To jsou nová pravidla,,vlastně je to tak,,jako kdyby bodování zrušili,,budem na tom všichni stejně,,,

panenka

Ted jsem zkoušela dát všem bod a ukazuje se mi to znovu.Anketu jsem si přečetla díky za odpovědi

kropitko

panenko vítejte v klubu, vám také nejde dát bod,,