Avatar uživatele
lucinaaaaa

Kdyby jste našli peněženku kam by jste ji odnesly? když nejbližší policejní stanice je cca 15 zastávek pražskou MHD?

jde o to že už nevím kde pátrat v pátek jsem v Braníku P4 přišla o peněženku s 6000kč(mateř­ská)doklady atd. ale na adrese která je na OP už nebydlím a telefonní kontakt tam nebyl,pochybuju že by si někdo dal tu práci jet na stanici tak mě zajímá kam by jste ji daly jako nálezci? :(koše jsem prohledala,po krámech se zeptala ale bez úspěchu
Doplňuji:
:( to jste dobrý teda… já našla peněženku jednou a šla jsem jí vrátit i když v ní bylo 1000kč svědomí by mě hryzalo,jak ten dotyčnej může být nešťastnej

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fablen, briketka10, Nazdar Bazar před 4384 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Peněženku bych zavezla na městský úřad. Od toho tam mají ztráty a nálezy. Patřím k těm poctivým (a možná nepoučitelným), nedalo by mi to, abych si nechala něco, co mi nepatří. Když je někdo zloděj, nemusím být zlodějem i já. Mně před mnoha lety také peněženku vrátili, a to jsem v ní měla ještě kvartální odměnu, takže to bylo dost peněz.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?lucinaaaaa Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Conchus

Domnívám se s pravděpodobností hraničící s jistotou, že nálezce si s peneženky vybral peníze a další věci, které se mu hodily a ostatní někam pohodil. Je to smůla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

doklady bych poslala na adresu po které bych pátrala ta by se snad dala zjistit, ale peníze bych si nechala jsem důchodce a moc jich nemám..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
debilek

nechal bych si to co jinak?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Prachy bych vzal a peněženku hodil do popelnice. Taky mi to tak udělaly, tak co. Nebudu blbec, abych to někam vezl, jsem vyléčený.
Doplňuji:
pro ocko: To ti vrátili před mnoha lety, to zde ještě byla jakási poctivost, tehdy se kradlo ze státního, teď se to otočilo a stát krade od pracujících občanů, důchodců, školáků. Tehdy se dívalo na zloděje jako na vraha, takový měl z ostudy kabát a raději se odstěhoval, teď už je zlodějna na dením pořádku. Aneb jak říkám : „Čím víc ukradneš, tím víc jsi politikem.“

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek