lucinaaaaa

Kdyby jste našli peněženku kam by jste ji odnesly? když nejbližší policejní stanice je cca 15 zastávek pražskou MHD?

jde o to že už nevím kde pátrat v pátek jsem v Braníku P4 přišla o peněženku s 6000kč(mateř­ská)doklady atd. ale na adrese která je na OP už nebydlím a telefonní kontakt tam nebyl,pochybuju že by si někdo dal tu práci jet na stanici tak mě zajímá kam by jste ji daly jako nálezci? :(koše jsem prohledala,po krámech se zeptala ale bez úspěchu
Doplňuji:
:( to jste dobrý teda… já našla peněženku jednou a šla jsem jí vrátit i když v ní bylo 1000kč svědomí by mě hryzalo,jak ten dotyčnej může být nešťastnej

Nejlepší odpověď
anonym

Peněženku bych zavezla na městský úřad. Od toho tam mají ztráty a nálezy. Patřím k těm poctivým (a možná nepoučitelným), nedalo by mi to, abych si nechala něco, co mi nepatří. Když je někdo zloděj, nemusím být zlodějem i já. Mně před mnoha lety také peněženku vrátili, a to jsem v ní měla ještě kvartální odměnu, takže to bylo dost peněz.

Další odpovědi
Conchus

Domnívám se s pravděpodobností hraničící s jistotou, že nálezce si s peneženky vybral peníze a další věci, které se mu hodily a ostatní někam pohodil. Je to smůla.

briketka10

doklady bych poslala na adresu po které bych pátrala ta by se snad dala zjistit, ale peníze bych si nechala jsem důchodce a moc jich nemám..

debilek

nechal bych si to co jinak?

anonym

Prachy bych vzal a peněženku hodil do popelnice. Taky mi to tak udělaly, tak co. Nebudu blbec, abych to někam vezl, jsem vyléčený.
Doplňuji:
pro ocko: To ti vrátili před mnoha lety, to zde ještě byla jakási poctivost, tehdy se kradlo ze státního, teď se to otočilo a stát krade od pracujících občanů, důchodců, školáků. Tehdy se dívalo na zloděje jako na vraha, takový měl z ostudy kabát a raději se odstěhoval, teď už je zlodějna na dením pořádku. Aneb jak říkám : „Čím víc ukradneš, tím víc jsi politikem.“