Líbí se Vám tahle nová písnička?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=e1XGv4PCqWY&ab_chan­nel=KazmaKazmit­ch

Jaký na ni máte názor ? 🙂
Díky. 🙂

Nejlepší odpověď
orestez

#1 v kategorii Trendy
ONEMANSHOW Foundation – Cizí zeď (prod. Fiedlerski)
Kazma Kazmitch

Nejspíš nějaká soukromá kampaň. Neslyšel jsem to. Mám raději hudbu, než zneužívání hudby k verbálním sdělením.

Další odpovědi
mzm

Snaha přimět lidi používat svůj mozek a ne hormony?
Pokud to přesvědčí aspoň jednoho člověka, je to super počin.

wiseman

S poselstvím této písně zcela souhlasím a trefně se dotýká toho, co se poslední dobou na sociálních sítích děje. Ono říct někomu třeba obyčejné jdi do pr…e do očí jde podstatně hůře než prostřednictvím klávesnice v klidu domova.

iceT

Písničku jsem slyšela už včera, má dobrý text. Teď už jen aby splnila svůj účel