Miroslavst

Líbí se vám francouzština?

http://www.you­tube.com/watch?v=Zl99n1Q­z_4E&feature=re­lated
Doplňuji:
Merci pour le renseignement

Nejlepší odpověď
mosoj

Oui monsieur Miroslav.

Další odpovědi
panenka

Mám ráda Francouzké písničky.

Jahoda

Ano. Mám moc ráda francouzké písničky. Navíc jsem byla předminulý rok v Paříži a mohu říci, že lidé tam jsou skvělí! Bylo to tam super. Hlavně Louver, Eiffelova věž, Vítězný oblouk, Verssailes apod. Paříž je úžasná a doporučuji tam zajet. Obešli jsme snad všechny památky a významná místa. Úžasné 🙂

quentos

ano, miluju ji, proto jsem se ji již na gymnáziu začal učit. Dnes už jen coby samouk. Mou lásku k ní umocnila před deseti lety belgická zpěvačka Lara Fabian.

ten který je

Moc mi to neříká.A co toto,je to přes 30 let starý?

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?=MsXknE8L­OEI

Anmara

francouzština se mi líbí… Francouzi, které jsem zatím měla to štěstí potkat byli super lidi (i když totéž mohu říci o spoustě jiných národů)… a Francie je krásná země. I když je to dost daleko, tak se tam vždycky moc těším – doufám, že se mi letos ještě aspoň jednou-dvakrát povede tam zajet.

kočíčí

ANO ZPEV