Frogman

Jste spokojeni s letošním výběrem písní do Eurovize?

Letos se mi nelíbí ani jedna – https://www.e­urocontest.cz/pos­lechni-si-soutezni-pisne-escz-2019/
Mnohem víc jsem si představoval, že by tam mohli být třeba: Terka Mašková, Bára Poláková, Rybičky 48, Slza, Ewa Farna, Xindl X, Marta Jandová…
Řekl bych, že je hodně hezčích písniček, které by se mohly líbit.

Kdo vybírá nebo jak se vybírají písně do Eurovize?

edit: Ach jo, omylem jsem při vytváření ankety zmáčkl Enter, takže se otázka odeslala ještě než jsem přidal další odpovědi.
Možná by neuškodilo, kdyby šlo v úpravě anketu moct upravit, když na ni ještě nikdo neodpověděl.
No co už… :)

Odpovědi
Kristyna99

Vůbec nejsem spokojený

Je to hrozný výběr.. Nikdo z nich se mi nelíbí.

briketka10

Celkem to ujde

Kromě Lake Malawi se mi nikdo nelíbí.

Adam Křenek

Naprosto spokojený

Sylvinka

Vůbec nejsem spokojený

je to čím dál horší

David Dostál

Celkem to ujde

Ericbeatric

If you're looking for a creepy game featuring old cassettes, go no farther than https://amandat­headventurer.i­o/

belinda3072

This essay is both interesting and enlightening in my opinion. As a result, I want to express my appreciation to you for devoting the time and effort required to complete this essay <a href=„https:/­/fngame.io“>fnaf</a>.

RyuzakiKate

Upřímně jsem se o to nikdy moc nezajímala. Ale letos je jedna z finalistek mou kamarádkou z dětství a jediná její písnička mezi všemi naprosto vyčnívá – ty ostatní jsem ani neměla chuť poslechnout do konce :) Je to šikovná holka a její tvorbu mám moc ráda a když mám možnost, vždycky jí přijdu na koncert.
Jen mě fakt štve to idiotský hlasování, kdo nemá chytrej telefon, tak nemá šanci hlasovat…