Avatar uživatele
autacek

Co si myslíte o podvodu s letošními výsledky Zlatého slavíka? Má tato „soutěž“ a hlasování takto ještě vůbec význam?

Vždyť pokud nechci dát hlas, tak jej nedám. Nehlasoval jsem pro nikoho, i jej vítězi přeji, ale co je moc, to je moc. A co si myslíte vy?

https://kultu­ra.zpravy.idnes­.cz/cesky-slavik-ortel-0ag-/hudba.aspx?c=A171126­_155503_hudba_spm

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, briketka10 před 2304 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
xxx3

Tato soutěž už nemá význam dlouhá léta. Maximálně jako absurdní divadlo a přehlídka ztraceného času. Vždyť by už mnoho let mohli vysílat stejný díl, jen tam změnit roky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nemyslím si nic a je mi to jedno. Nepořádám Slavíka. Co je takový Slavík ve srovnání s ostatními věcmi, včetně celého politického systému kolem nás?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Bohužel tím jen podtrhli už tak zoufalou image u diváků, kteří „Zlatého slavíka“ považují často už jen za dobrý námět pro černý humor.

Manipulace s hlasy je velmi ošemetná věc a přestože ji v pravidlech mají přímo zakotvenou (a chápu, že úmysly pro tuto výjimku mohly být v podstatě dobré), neměli by se k ní uchylovat, kdykoliv se jím výsledky hlasování prostě jenom nelíbí.

Možnost svobodného hlasování občas vyžaduje, aby jiná skupina spolkla hořkou pilulku, tentokrát tohle nedokázali sami pořadatelé… smutné. Tuto soutěž nesleduji a toto mne jen utvrdilo v tom, že je to celkem správné rozhodnutí.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Sokol byl dobrej.
Vyhlášení Slavíka „Bílá a Gott“ je už vážně fraška!

Že jsem se vůbec dívala. Ten čas mohl být věnován
jinému zajímavějšímu staženému filmu :O

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jestli podvod nevím, ale moc nevěřím tomu, že by se Gott potolikáté stal Slavíkem, u Bílé bych to asi i pobrala, ale u Gotta nee. Jistě má své posluchače, stejně jako další nominovaní, ale ti lidi, pro které byl modlou kdysi, snad už ani nežijou, a mládež má dnes jiné favority.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Čím víc se v tom hrabe, tím víc to smrdí.
Když jsem to náhodou viděl, byl jsem přesvědčen, že vysílají opakování z 90. let.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nejrůznější manipulace jsou součástí této soutěže již od samého začátku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nemyslím si o tom vůbec nic. Tuhle taškařici už hodně dlouho nesleduju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Slavíka nesleduju už spoustu let.

Umístění Gotta (znám řadu mladých, kteří ho uznávají, přestože častěji poslouchají někoho jiného) se mi jeví pravděpodobnější než Bílé, která mi přijde rok od roku horší.

Do zákulisí soutěže ani hlasování nevidím, ale jediným, kdo by podle mne mohl počty hlasů manipulovat, je pořadatel, u něhož se hlasy scházejí.

Nelíbí se mi osočení fanoušků z porušení fair play. Pokud nebylo předem
sdílení facebookových profilů pravidly soutěže zakázáno, nejde podle mne
o žádné porušení pravidel ani fair play.

Jako porušení fair play naopak vnímám dodatečnou „úpravu“ pravidel/podmínek.
Dalším porušením podle mne je započtení hlasů z minulého ročníku. Pokud by pravidla porušil soutěžící, měl by být ze soutěže vyřazen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HZK

Slavík je fraška, což potvrzuje každým rokem Gott (neaktivní) Bílá (o nic víc aktivní) Kabát (v poslední době 1 album, 1 turné). Prostě sou tam pořád ti samý, což je divný. Ani jedni z výše jmenovaných nejsou nejlepší ve své kategorii. Jsou tu kapely co si zaslouží ty ceny mnohem víc, protže jsou neustále aktivní, protože něco dělaj. Škwor, Dymytry, Chinaski. Průser s Ortelem je ukázkou demokracie. NIkdy nevadilo, že fanoušci šíří profil interpreta a vyzývaj k hlasování. Udělal to Landa (i když jen kvůli proslovu) a nikdo mu nic neřekl. Dělají to i Kabáti, ale Ortel je trnem v oku a to nijak neporušuje zákon. Jen bourá tabu a zpívá, „co by se zívat nemělo“. Xenofobie? Rasismus? HAHA, je potřeba si nejdřív přečist co ty pojmy znamenají :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… je to jako všude, musí se upravit „mínění a názor“ lidu … se mi zdá, že už to tady jednou bylo, a neříkali: „nejsme jako oni!“?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Pořadatelé se zoufale snaží se vejít do připraveného scénáře. A tentokrát si zadělali na slušnou ostudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Sám T.Ortel tvrdí, že porušil pravidla soutěže, ale že měl být pořadatelem soutěže upozorněn. Tak nevím, co tím chtěl „básník“ říci. 🙂

Pravidla soutěže: http://www.ces­kyslavikmatto­ni.cz/wp-content/upload­s/2017/11/Pra­vidla-ankety-2017.pdf

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek