kurec

Jaký máte názor na text písničky v odkazu níže?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-BNAvo92LfU
nejde mi zde o muziku, ale o ty slova

Odpovědi
Kulpix

Jelikož poslouchám hlavně metal, hardcore a techno, toto mi nic neříká.

iceT

Jako hudba nic moc, a co se týče textu, to určitě splašila jedna nebo druhá strana barikády, o které se v textu mluví. Učitel je vyobrazen jako kruťák, co studenty ve třídě obtěžuje už jen svou přítomností, a žáci jsou prostě ve škole proto, aby se neflákali venku. Však to tam taky zaznělo, radši nás nauč, jak vydělávat peníze a balit holky, učit se nemusíme…nebo tak nějak.