dmatejek777

Jak se může někomu líbit jak zpívá T.Klus? Vždyť chraptí a mečí..

Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Danislava

Co je to za otázku? Každému se líbí něco jiného…

Další odpovědi
iceT

Oni jsou mezi námi i mnohem horší zpěváci než je Klus,mě si získal písní Pánubohu do oken.

krftwrk

Otazka vkusu.

Jinak pro me je to obycnejny zpevak, kytarista. Nemam na neho pozitivni, negativni postoj. Proste jeho hudba je mimo me…

anonym

jak se nekomu muze libit tahle otazka.

Lamalam

Je to otázka vkusu a preferencí každého posluchače. Mě osobně se jeho zpěv ani styl nelíbí a dobrovolně bych ho nikdy neposlouchala.

Nely.P

Otázka v kusu a názoru :) Taky nechápu jak se někomu může líbit Rytmus (Patrik) :)

Kelt

Každému se líbí něco jiného? Určitě někomu fandíš, máš nějaké oblíbené filmy, knihy, jídlo a nějaké přátele a každému se líbí něco jiného. A vadí Vám to? Taky ho nemusím, ale umí. Něco dokázal. Má své oblíbence, kterým se líbí jeho zpěv, texty, jak vypadá atd. Když se vám nelíbí, tak nekupujte jeho nahrávky a když ho slyšíte, tak vypínejte rádio.

ten který je

Tak pokud zpívá někde v hospodě pro ožraly,tak příznivce zcela jistě mít bude.Jinak ho vnímám jako laciného a podbízivého ,,umělce''.

anonym

Pokud umíš zpívat líp,předvěd to,rádi si poslechneme,ale on je ojedinělý jak svoji muzikou,tak svými dobrýmy texty
žánru se meze nekladou

marci1

A který zpěvák se líbí Tobě ? Přece všem se nemůže líbit jen ten zpěvák, který se líbí Tobě. 🙂

pusinka50

iceT, píseň Pánubohu do oken se mi taky moc líbí, je super.:-) Ale už asi Tomáškovi ti „nahoře“ přistřihli křidýlka:-(

iceT

Připomíná mi texty K.Kryla,třeba tuhle
http://www.you­tube.com/watch?v=xIF­DPxcJ_Xs