Avatar uživatele
dmatejek777

Jak se může někomu líbit jak zpívá T.Klus? Vždyť chraptí a mečí..

Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3640 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Danislava

Co je to za otázku? Každému se líbí něco jiného…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Oni jsou mezi námi i mnohem horší zpěváci než je Klus,mě si získal písní Pánubohu do oken.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
krftwrk

Otazka vkusu.

Jinak pro me je to obycnejny zpevak, kytarista. Nemam na neho pozitivni, negativni postoj. Proste jeho hudba je mimo me…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jak se nekomu muze libit tahle otazka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Je to otázka vkusu a preferencí každého posluchače. Mě osobně se jeho zpěv ani styl nelíbí a dobrovolně bych ho nikdy neposlouchala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nely.P

Otázka v kusu a názoru :) Taky nechápu jak se někomu může líbit Rytmus (Patrik) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Každému se líbí něco jiného? Určitě někomu fandíš, máš nějaké oblíbené filmy, knihy, jídlo a nějaké přátele a každému se líbí něco jiného. A vadí Vám to? Taky ho nemusím, ale umí. Něco dokázal. Má své oblíbence, kterým se líbí jeho zpěv, texty, jak vypadá atd. Když se vám nelíbí, tak nekupujte jeho nahrávky a když ho slyšíte, tak vypínejte rádio.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tak pokud zpívá někde v hospodě pro ožraly,tak příznivce zcela jistě mít bude.Jinak ho vnímám jako laciného a podbízivého ,,umělce''.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud umíš zpívat líp,předvěd to,rádi si poslechneme,ale on je ojedinělý jak svoji muzikou,tak svými dobrýmy texty
žánru se meze nekladou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

A který zpěvák se líbí Tobě ? Přece všem se nemůže líbit jen ten zpěvák, který se líbí Tobě. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

iceT, píseň Pánubohu do oken se mi taky moc líbí, je super.:-) Ale už asi Tomáškovi ti „nahoře“ přistřihli křidýlka:-(

před 3640 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Připomíná mi texty K.Kryla,třeba tuhle
http://www.you­tube.com/watch?v=xIF­DPxcJ_Xs

před 3640 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek