orestez

Které datum mám zvolit jako zásadní změnu?

Nejlepší odpověď
marci1

To dnešní. Pokud chceš uskutečnit zásadní změnu, začni hned. Později bys to stále a stále oddaloval, až už by k žádné zásadní změně nedošlo. 🙂

Další odpovědi
Edison

Dokonalé datum je „zítra“. 😁 Nebo 29. únor…
Jinak ta otázka je nějak divně postavená… Nemáš na mylsi spíše „Které datum mám zvolit PRO zásadní změnu?“

Kepler

Pokud cítíš nutnost změny, už včera bylo pozdě!

annas

Záleží na tom, ke kterému typu patříte. Rychle se rozhodnete, nečekáte na nic, pustíte se do všeho, co dává smysl.Nebo jste člověk, který svá rozhodnutí odkládá a bojí se změny?

Je důležité, abyste si uvědomil, zda chcete, můžete něco změnit, nebo musíte to udělat.

Když dva dělají totéž, není to vždy totéž – vezměte si, že pro někoho je ráno moudřejší večera, pro jiného dvakrát řež.., co můžeš učinit dnes … atd.

Změna je možnost, kterou v životě máte . Ale je třeba se smířit i s tím, že změna nemusí na 100 % vyjít …

Každý jsme zodpovědný za svá rozhodnutí, každý máme odlišný pohled na svět a potřebujeme něco jiného … takže je to na vás …

johana 56

Datum nerozhoduje. Důležité je přesvědčení, že změnu chci…

ChuckNorris

Já bych zvolil 2.duben.Protože ze mě, si apríl ,nikdo dělat nebude.

orestez

Johana 56 jsi skvělá.

orestez

Keplere ještě chci mít plnou mzdu za tento měsíc abych se neposral.

orestez

ChuckNorris taky máš kus pravdy s ohledem na počasí. Dík.

orestez

Marci bojím se.