Lgee

Konečně bronzový! Kolik uživatelů toho dosáhlo?

Když vezmu počet všech lidí co se na odpovědi.cz zaregistrovaly mohlo by to být pod 1%.

Nejlepší odpověď
marci1

Všichni bronzoví, a překvapivě (dříve) stříbrní a zlatí! 🙂

Další odpovědi
paul1

Já jsem také před pár dny dosáhl stupeň – bronzový, myslím si ale, že bronzových, stříbrných a zlatých bude víc jako 1%

Rokio

Ne moc. Jenom kvalitní nebo věrní a vytrvalí uživatelé toho dosáhli.

nyjono

Mnoho. Nic vyjímečného.

Slecna 007

Jo, jo. Moc a myslím, že jich bude víc než 1%

Kelt

Je mnoho povolaných ale málo vyvolených. Asi to platí i tady taky.

anonym

Už se těšíš na možnost mazat všechny otázky a odpovědi které se ti znelíbí ? … no my taky, my taky 🙂 Tady bude ještě veselo.

Fyzik

Každej debil. Podívej se na mě.