Kepler

V kolika letech jste se poprvé pořádně zhulákali a při jaké příležitosti?

A čím to bylo?

Nejlepší odpověď
klumprt

Myslím, že každý konzument jednou objeví hranice svých možností. Zpravidla je to v poměrně útlém věku, na zažátku pijecké kariéry.
To slavil spolužák asi tak 17. narozeniny. Nakoupili jsme takhle po škole zcela bez rozmyslu několik lahví alkoholu včetně vodky a zelené, k tomu i burčák. Pak jsme to do sebe lili. Na nádraží mne museli vést dva lidé, ve vlaku se o mne museli starat a dohlédnout, abych vystoupil, či spíše byl vyložen na správné stanici. Zde jsem strávil zbytek odpoledne v komatickém spánku na lavičce, protože kdo by se se mnou tahal ještě cca 1 km domů. O tom, že jsem celou trasu (snad kromě vlaku) označkoval četnými šavlemi ani nemluvě. Pamatuji se, že jsme ten den měli k obědu francouzské brambory. Viděl jsem je pak ještě několikrát. Probral jsem se až večer za tmy, kdy jsem jakžtakž už vládl končetinami a domů došel po svých. Podařilo se mi proklouznout jako myška do svého pokoje a celé se to řešilo až ráno.
Podle mé teorie takovou zkušeností člověk získá nějakou vnitřní zábranu, která mu znemožní takhle se zlískat znovu.

Další odpovědi
Admin2

Projděte si další odpovědi v archivu.

V kolika letech jste se poprvé opili?
V kolika letech jste se opili poprvé?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolika-letech-jste-se-poprve-opili

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolika-letech-jste-se-opili-poprve

Drap

Nevím, kolik je pořádně. Do němoty nikdy. Tak trošku více než je zdrávo asi v 17

quentos

Ve věku nedožitých sedmnácti let, šesti pivy. Sešli jsme se se spolužákem na konci prázdnin (symbolicky 31. srpna) poté, co se nám celé prázdniny nedařilo se sejít, a řádně jsme zapili to, že se to konečně povedlo.
Udělal jsem si z toho následující školní rok mluvní cvičení a třída se válela smíchy (mně tehdy tedy moc do smíchu nebylo, obzvlášť tehdy, kdy jsem cestou zpět ztratil rovnováhu při močení pod kaštan. Zem i s kopřivami se náhle zvedla a praštila mě do ksichtu).

gecco

V necelých 18…
Kladivem na čarodejnice…
😉
Ale drsně – chodit i mluvit jsem mohl (asi), ale noc jsem dospal na trávě vedle ohniště, v džínách a triku…
😉

pepe88

Ve 13ti letech červeném vínem s coca colou,a pak jedna paní 40nice chtěla sex semnou xD jo to se stalo.

Klaproth

Bylo mi 15–16, domácím ovocným vínem.

dubraro

Asi ve dvaceti, na dovolence z vojny, při oslavě narozenin holky se kterou jsem chodil, hruškovicí.

zjentek

Cirka v šesti letech, možná dřív, už si to nepamatuju přesně, je to už skoro snad století.
Příležitostí mi tehdy byla nádherně baňatá flaša broskvového likéru z ciziny, volně ložená ve skříňce, na kterou jsem dosáhl. Rodičům jsem tehdy nechal „na dně“, nemoh jsem se od toho hrdla vůbec urvat, bylo to sladké jako cicek!

Na násladné meditace a realizace venku v zahradě, dosmrti nezapomenu! Něco tak nádherného jsem pak už nikdy v životě nezažil ;)

Nejkrásnější na tom byla ta záhada, co se to vlastně stalo, co to bylo za stav. Pokud bych se dnes „šel ožrat“ s tím, že budu ožralý, muselo by to stát asi za prd ;)

RyuzakiKate

No, kdy jsem si snad prvně párkrát cucla domácího červenýho vína, bylo ve 14, kdy mě jedna kdysikamarádka zatáhla na jednou akci, na kterou se mi moc nechtělo, páč jsem to zrovna dostala… no a to víno to pochopitelně rozproudí, žejo…
Pak asi v 17 pár piv, to jsem ho začínala pít, ale ještě to stále bylo takové, že jsem měla samu sebe pod kontrolou.
Nejhorší to bylo v 19, ale to jsem myslím už někde psala. Bylo to na Silvestra, kdy tam lítalo víno s kolou (nebo kofolou?), sekt, spiritus pro zajímavost a určitě ještě něco dalšího, ale to jsem o sobě pak už opravdu nevěděla. A stejně si myslím, že za to může hlavně to šáňo.

Lamalam

V prváku na gymplu, na zabíjačce, Becherovkou.

Tw!st

Asi ve 14 letech, když jsem našel lahev vína. Řekl jsem si, že trochu okoštuju, a do 15 minut byla lahev prázdná.

Nuk nuk

Nejsem sice úplný abstinent, ale alkohol piju minimálně. Díky tomu jsem se do stavu „zhulákanosti“ dostala až v relativně vyšším věku, v prvním případě se mne (tedy nejen mne) sanžil opít kamarád, který na oslavě svých narozenin doléval každému, kdo měl ve sklence méně než polovinu. Do němoty mě neopil, co melu jsem věděla, ale nesmysly to byly prvotřídní. Bylo mi ale až něco kolem 23 a bylo to červené víno.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=VCyd55CgG9w

kuko ananas

Ked mi bolo 12 mala som hrozne nizky tlaj a kava mi vobec nechutila tak moj otec povedal ze si mam dat bud kazde rano kavu alebo 2 deci cerveneho vina takze rano uplne na lacno som na ex vypila vino a utekala do skoly v polke cesty sa mi zacala tocit hlava a mala som tazobu teraz je to sranda ale vtedy… Vazne zhulakana som bola v 17 bol silvester a boli sme u babky ja rodicia bratranci sesternice ale ale ja uz ani neviem preco vsetci sa mi otocili chrbtom v zivote som sa tak sama necitila a to ma dostalo tak som sedela sama v obyvacke a na stole bolo plno al tak som si dala sampus potom vino dorazila som sa rumom a najhorsie este len prislo bola som jak delo ale pred mamou som sa musela tvarit ze som ok inak by ma zabila

tobby

Bylo to myslím ny maturitním večírku a pitivo bylo víno, Mám pocit, že se jmenovalo Dimjat a stálo 10 Kčs. Ale nerzčím za to, neboť jsem si několikrát ověřil, že paměť lidská je velice ošidná a maturoval jsem v roce 1958.

Kepler

pepe, ty prase, jak jsi mohl pozřít tu colu? A kdo vyhrál?

Kepler

gecco: co je to kladivo na čarodějnice? Potřeboval bych to na jednu sousedku! Ale ve smrtelné dávce.

gecco

Keplere – kladivo je svařák na závěr ochlazený vodkou (asitak v poměru 3:1)…
Drsné pití…
😉

Kepler

Twist: nejsi ty někde od Pálavy? Já taky ve 14ti, ale trvalo mi to celou hodinu.