V kolika letech jste se opili poprvé?

Doplňuji:
já v 17,byla jsem dost divoch,a poblinkala jsem policistu není čím se chlubit

Nejlepší odpověď
panenka

V 18 když jsme měly v práci rozlučku.

Další odpovědi
Miroslavst

Tak to už si opravdu nepamatuju-to už je strašně dávno.

PostApMan

Popravdě ? :D
V 10 letehc jsem tátovi ukradl z lednice pivo že ho vyzkouším, po hodině otvírání zátky pravítkem (bez vážného zranění) jsem se pravděpodbně trochu přiopil ( byla to 12 :) )a nemohl chodit – jen se tak válet ,co my vyprávěli.

Ale doopravdy jsme se opil až na sví 14. narozeniny.
Doplňuji:
Bylo to před 7 lety, takže si to pamatuju jako by to bylo včera.
A ty „Burak“ – ty neprozradíš své tajemství ? :)

Jahoda

V 16. letech. Kamarádka měla oslavu narozenin. Potom v 17. a 18. na moje narozeniny 🙂 Naopak teď nepiji alkohol skoro vůbec. Občas si dám pivko, nebo malou sklenku červeného vína. Jinak okoštuju např. slivovici, whisky atd., ale to jsou je ty malinké štamprlky. Že bych si každý den dala pivno atd., to ne. To není můj styl. Občas ano, často ne. 😉

dagry

Tak toto si mimořádně pamatuju docela přesně. Bylo to na moje 17té narozeniny. Přijela jsem ze školy o 1/2 9 večer, naši v pozoru kde jako jsu a když otec zjistil, že ze mě táhne, tak mi jednu vrazil. A pak jsem ještě dlouhou dobu měla co poslouchat. No, dneska už se tomu směju … no jo, byla jiná doba.

Pepexxx

v 9 xD

Kajra

já v 15 letech pod dozorem mamky, měla ten názor, že lepší poprvé pod dozorem než s partou, ale ve věku prvního ochutnávání alkoholu vede moje dcera, bylo jí něco přez rok, s manželem jsme vyprovázeli návštěvu a malá ochutnala pár kapek co zbylo ve frťanech, chodbu pak brala ode zdi ke zdi a mi málem volali doktora

straširybka

asi v 11ti společně se stejně starou sestřenkou a slovákama, co bydleli u babičky na pensionu, jim bylo kolem 20ti 🙂 babi to netušila, dokud nepřišla, že bysme měly už jít spát 🙂

kapka

Asi v 16.ti letech. Jezdili jsme o víkendech k jednomu starému pánovi do takové chajdy na samotu, neměl tam vodu ani elektřinu, ale zato čtyři koně. Jezdilo tam za ním dost lidí a pár nás bylo, co jsme jezdili pravidelně.
Byl to zapřísáhlý skaut a k tomu nás i vedl, měli jsme ho moc rádi, ale také jsme byli mladí, takže to byl i takový truc, když jsme někde tajně ucucávali. Jednou, když byl zrovna v nemocnici a my se mu tam o vše starali, tak jsme se večer fakt dost opili, no holt myši měli pré. Ale myslím, že to bylo snad poprvé a naposledy, co jsem měla vyloženě „okno“.

Vasilcz

Ve 12 letech, když starší kamarádi stanovali a řekli at se přijdu podívat (já stanoval o trošku dál). Vypil sem trochu vodky nejaky to pivo a už sem se trmácel po hrázi ke svému stanu… Zážitků bylo samozřejmě více, ale to teď není podstatné ;)