bauerlukin

Zaujal vás některý citát natolik, že jste si ho vyvěsili na zeď v pracovně nebo kamkoliv jinam?

Citát nebo motivační úryvek či jen nějaké spojení slov/ slovo. Já na zdi mám doslovně „Tvůj jediný limit jsi ty!“

Nejlepší odpověď
annas

Mrkněte se do archivu, najdete mnoho oblíbených či nejoblíbenějších citátů.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=obl%C3%AD­ben%C3%A9%20cit%C3%A1ty%­20

Uváděla jsem některé, to platí, ale v poslední době jsem dostala odkaz na jeden článek s odvoláním na slova z předmluvy ke knize Jitro kouzelníků.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=nZ_L5qgrmtU

Stále mně leží v hlavě slova otce autora knihy. . Otec byl ateista, slova vyslovil před smrtí.

"Nesmíme moc počítat s Bohem. Ale možná, že Bůh počítá s námi“- Louis Pauwels.

Další odpovědi
Rokio

Sestra na keramický výrobek vyryla nápis: „Vím, že nic nevím.“ pro otce.

hapiky

M.Kopecký: „Lékařská věda už tak pokročila, že dnes už člověk jen málokdy zemře bez lékařské pomoci.“

dudu

Ano, na pracovním stole jsem měl instalován citát J.A. Komenského „Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest“.

jirka F

Odvážnému štěstí přeje,co člověk to osobnost.

Zdroj: neznámý

yuko

Na velikých hodinách času je napsáno jediné slovo :
Teď. Ulicí Potom dojdeš do domu Nikdy.
Miguel de Cervantes

ivzez

Nejspíš si koleduji o smazání, ale neodpustím si to.
Měl byste se přestat **** nesmyslnými „motivačními
citáty, knihami apod. a začít přemýšlet.

K odpovědi Jana Kunčara:
Autorem písně Pravda a Lež je Vladimír Vysocký,
Text přeložil Milan Dvořák, Jaromír Nohavica jej nazpíval.

Ametyst

Ne citát, ale Renčínův vtip. Klasika. Dlabáček se sousedem koukají na nebe a Dlabáček říká: „To nám krásně chumelí. A někde v Evropě se koupou. Jenom abychom se nějakým nařízením z Bruselu taky nemuseli koupat.“

Jan Kunčar

Leckterej hlupák se dodneška pro pravdu hádá,
pravdy se ovšem v těch řečičkách nedobereš,
jistěže ve světě nakonec zvítězí Pravda,
ale až dokáže to, co dokáže Lež.
(J.Nohavica)

mean.angel

„A single rose can be my garden… a single friend, my world. “

  • Leo Buscaglia

Jonah

Ano, část písničky.

Black is my life
Black is my soul
Black are the things that I've never told
Black are my thoughts
Black is my heart
Black is the love that tears us apart again

ahold

Neznám řeč tvého kmene.
Co třeba česky. 😁