Avatar uživatele
Malvína

Splnili jste si v roce 2019 nějaký ze svých snů?

Podařilo se vám něčeho výjimečného dosáhnout? Pokud ano, podělte se.

Děkuji, že jste se podělili o své úspěchy!
Asi je řada i na mě 🙂 Velmi osobní úspěchy si nechám pro sebe, ale mým snem bylo podívat se opět do Mariánek. Nemám to zrovna kousek, navíc tento rok byl v duchu pracovní vytíženosti. Byla to paráda a navíc v předvánočním čase. Tak zdar novým zážitkům v roce 2020! 😉

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, Drap, Tw!st, marci1, jirka F, dust8, Ametyst, Viktorie II. před 1539 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kuba Vojtěch

Ano mistr České republiky v taekwondu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Vyjímečného? Pro každého je to něco jiného. Přežil jsem a to je hlavní. Kromě toho se mi podařilo udělat a dokončit několik věcí na které jsem už dlouho pomýšlel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Ke svým kulatým narozeninám jsem se odměnil koupí digitální elektrické udírny Char-Broil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Podívat se do Karibiku a vystačit si s mou španělštinou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

  1. dosáhnutí finančního majetku o hodnotě 400.000 Kč (teď mám 420.400 Kč)
  2. sehnání hry Gothic 2 Night of Raven a získání pár dalších skvělých herních klasic (např. Medieval Total war a Heroes of might and magic 5)
  3. získání stříbrné medaile na Odpovědi.cz (myslím si, že jsem ji získal tento rok, ale nejsem si jistý)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Těžko říct, jestli ze svých snů. Ale zase je na světě pár věcí, které slouží tisícům lidí. To mě uspokojuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já už na nic vyjímečného nemám, přesto byl tento rok pro mně zlomový.

  1. Přestěhoval jsem se do lepšího a mám vytoužený klid.
  2. Po mnoha letech pěkná dovolená v termálech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Podařilo se mi předat květinu svému hudebnímu idolu a dokonce chytit její ruku, když ji nabízela z pódia…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

„Podařilo“ se mi rozesmát tolik smutných lidí, zvlášť paní, která umírala na rakovinu a smála se tak, až málem spadla z postele. Není to nic vyjímečného, ale mám z toho radost. Stále se lidé málo smějí. 🙂
P.S. Mariánky jsou krásné, také tam ráda jezdím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

No že jsem rok přežil, i když nějakými kilogramy navíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Laurísek

Napravila jsem vztahy se vzdálenou rodinou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

rozvedl jsem se

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radkapro

Dlouhou dobu jsme s manželem plánovali dovolenou v Jižní Americe. V roce 2019 to konečně klapo, proto můžu říct, že toto byl můj obrovský sen, který se mi splnil. Křížem krážem jsme procestovali Peru, Boliívii, Kolumbii a stihli jsme i Velikonoční ostrovy. Musím říct, že to byl opravdu silný zážitek, vše díky https://www.la­tinska-amerika.cz/ Pokud někdo od své dovolenky očekává opravdové dobrodružství, vřele doporučuji 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Janeexistuji

Já vyhrál pohár v přírodovědné soutezi

Avatar uživatele
Malvína

Marci, třeba se někdy potkáme. Bylo by mi potěšením 🙂

před 1539 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

🙂

před 1539 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Drape, souhlasím. Ale pro někoho může být výjimečná výsadba skalky na zahradě a je na to hrdý. Výjimečnost je sice subjektivní, ale měli bychom být na sebe hrdí a pyšní, když se nám podaří, co jsme chtěli.

před 1540 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek