Bronzový

Splnili jste si v roce 2019 nějaký ze svých snů?

Podařilo se vám něčeho výjimečného dosáhnout? Pokud ano, podělte se.

Děkuji, že jste se podělili o své úspěchy!
Asi je řada i na mě :-) Velmi osobní úspěchy si nechám pro sebe, ale mým snem bylo podívat se opět do Mariánek. Nemám to zrovna kousek, navíc tento rok byl v duchu pracovní vytíženosti. Byla to paráda a navíc v předvánočním čase. Tak zdar novým zážitkům v roce 2020! ;-)

Nejlepší odpověď

Ano mistr České republiky v taekwondu

Další odpovědi:

Zlatý

Vyjímečného? Pro každého je to něco jiného. Přežil jsem a to je hlavní. Kromě toho se mi podařilo udělat a dokončit několik věcí na které jsem už dlouho pomýšlel.

Zlatý

Ke svým kulatým narozeninám jsem se odměnil koupí digitální elektrické udírny Char-Broil.

Bronzový

Podívat se do Karibiku a vystačit si s mou španělštinou. :-)

Stříbrný

1. dosáhnutí finančního majetku o hodnotě 400.000 Kč (teď mám 420.400 Kč)
2. sehnání hry Gothic 2 Night of Raven a získání pár dalších skvělých herních klasic (např. Medieval Total war a Heroes of might and magic 5)
3. získání stříbrné medaile na Odpovědi.cz (myslím si, že jsem ji získal tento rok, ale nejsem si jistý)

Stříbrný

Těžko říct, jestli ze svých snů. Ale zase je na světě pár věcí, které slouží tisícům lidí. To mě uspokojuje.

Zlatý

Já už na nic vyjímečného nemám, přesto byl tento rok pro mně zlomový.
1. Přestěhoval jsem se do lepšího a mám vytoužený klid.
2. Po mnoha letech pěkná dovolená v termálech.

Zlatý

Podařilo se mi předat květinu svému hudebnímu idolu a dokonce chytit její ruku, když ji nabízela z pódia...

Zlatý

"Podařilo" se mi rozesmát tolik smutných lidí, zvlášť paní, která umírala na rakovinu a smála se tak, až málem spadla z postele. Není to nic vyjímečného, ale mám z toho radost. Stále se lidé málo smějí. :-))
P.S. Mariánky jsou krásné, také tam ráda jezdím.

Stříbrný

No že jsem rok přežil, i když nějakými kilogramy navíc.

Napravila jsem vztahy se vzdálenou rodinou.

Dlouhou dobu jsme s manželem plánovali dovolenou v Jižní Americe. V roce 2019 to konečně klapo, proto můžu říct, že toto byl můj obrovský sen, který se mi splnil. Křížem krážem jsme procestovali Peru, Boliívii, Kolumbii a stihli jsme i Velikonoční ostrovy. Musím říct, že to byl opravdu silný zážitek, vše díky https://www.latinska-amerika.c z/ Pokud někdo od své dovolenky očekává opravdové dobrodružství, vřele doporučuji :-)

Diskuze k otázce

Bronzový

Malvína

Marci, třeba se někdy potkáme. Bylo by mi potěšením :-))

Zlatý

marci1

:-))

Bronzový

Malvína

Drape, souhlasím. Ale pro někoho může být výjimečná výsadba skalky na zahradě a je na to hrdý. Výjimečnost je sice subjektivní, ale měli bychom být na sebe hrdí a pyšní, když se nám podaří, co jsme chtěli.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1248
Zlatý annas 1118
Zlatý quentos 928
Zlatý led 601
Zlatý mosoj 595
Zlatý marci1 582
Zlatý hanulka11 555
Zlatý Kepler 456
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 402

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.