Malvína

Splnili jste si v roce 2019 nějaký ze svých snů?

Podařilo se vám něčeho výjimečného dosáhnout? Pokud ano, podělte se.

Děkuji, že jste se podělili o své úspěchy!
Asi je řada i na mě :-) Velmi osobní úspěchy si nechám pro sebe, ale mým snem bylo podívat se opět do Mariánek. Nemám to zrovna kousek, navíc tento rok byl v duchu pracovní vytíženosti. Byla to paráda a navíc v předvánočním čase. Tak zdar novým zážitkům v roce 2020! ;-)

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, Drap, Tw!st, marci1, jirka F, dust8, Ametyst před 328 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
Kuba Vojtěch

Ano mistr České republiky v taekwondu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Drap

Vyjímečného? Pro každého je to něco jiného. Přežil jsem a to je hlavní. Kromě toho se mi podařilo udělat a dokončit několik věcí na které jsem už dlouho pomýšlel.

0 Nominace Nahlásit

dudu

Ke svým kulatým narozeninám jsem se odměnil koupí digitální elektrické udírny Char-Broil.

0 Nominace Nahlásit

Ametyst

Podívat se do Karibiku a vystačit si s mou španělštinou. :-)

0 Nominace Nahlásit

Rokio

1. dosáhnutí finančního majetku o hodnotě 400.000 Kč (teď mám 420.400 Kč)
2. sehnání hry Gothic 2 Night of Raven a získání pár dalších skvělých herních klasic (např. Medieval Total war a Heroes of might and magic 5)
3. získání stříbrné medaile na Odpovědi.cz (myslím si, že jsem ji získal tento rok, ale nejsem si jistý)

0 Nominace Nahlásit

Edison

Těžko říct, jestli ze svých snů. Ale zase je na světě pár věcí, které slouží tisícům lidí. To mě uspokojuje.

0 Nominace Nahlásit

Kepler

Já už na nic vyjímečného nemám, přesto byl tento rok pro mně zlomový.
1. Přestěhoval jsem se do lepšího a mám vytoužený klid.
2. Po mnoha letech pěkná dovolená v termálech.

0 Nominace Nahlásit

quentos

Podařilo se mi předat květinu svému hudebnímu idolu a dokonce chytit její ruku, když ji nabízela z pódia...

0 Nominace Nahlásit

marci1

"Podařilo" se mi rozesmát tolik smutných lidí, zvlášť paní, která umírala na rakovinu a smála se tak, až málem spadla z postele. Není to nic vyjímečného, ale mám z toho radost. Stále se lidé málo smějí. :-))
P.S. Mariánky jsou krásné, také tam ráda jezdím.

0 Nominace Nahlásit

Kelt

No že jsem rok přežil, i když nějakými kilogramy navíc.

0 Nominace Nahlásit

Laurísek

Napravila jsem vztahy se vzdálenou rodinou.

0 Nominace Nahlásit

radkapro

Dlouhou dobu jsme s manželem plánovali dovolenou v Jižní Americe. V roce 2019 to konečně klapo, proto můžu říct, že toto byl můj obrovský sen, který se mi splnil. Křížem krážem jsme procestovali Peru, Boliívii, Kolumbii a stihli jsme i Velikonoční ostrovy. Musím říct, že to byl opravdu silný zážitek, vše díky https://www.latinska-amerika.c z/ Pokud někdo od své dovolenky očekává opravdové dobrodružství, vřele doporučuji :-)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Malvína

Marci, třeba se někdy potkáme. Bylo by mi potěšením :-))

marci1

:-))

Malvína

Drape, souhlasím. Ale pro někoho může být výjimečná výsadba skalky na zahradě a je na to hrdý. Výjimečnost je sice subjektivní, ale měli bychom být na sebe hrdí a pyšní, když se nám podaří, co jsme chtěli.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby