Už jste byli někdy svědky něčeho nadpřirozeného?

Už se Vám někdy stalo něco nadpřirozeného nebo Máte ke všemu racionální vysvětlení?

paranormální jevy,UFO atd.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne, nic nadpřirozeného se nikomu stát nemohlo a nemůže.
Jen si lidé nedokáží některé věci či jevy vysvětlit.

Další odpovědi:

Zlatý

Opět najdete podobné otázky v archivu a dovíte se víc.

https://www.odpovedi.cz/…
--
Zažila jsem jen pocity opakování skutečnosti něčeho již prožitého.

Je něco mezi nebem a zemí? Mnohé události jsou těžko zdůvodnltelné, takže se objevují různá vysvětlení.

Třeba tzv. poltergeist: Duch, který skutečně znepříjemňuje život, nebo jen výplod lidské fantazie?" Domy hrůzy,. duch, který straší at

https://refresher.cz/….

Mě se to stalo a když se to někomu nestane, neznamená to, že to neexistuje.

Zlatý

Stalo. Ke všemu racionální vysvětlení nemám, i když jsem přesvědčen že existuje, jen jsem si podobnou věc nedokázal vysvětlit.

Zlatý

Žiji v přírodě v dřevostavbě, tady není nadpřirozenýho NIC! Už ti sova sedna na vnítřní parapet okna dokořán, když jsi pod ním spal? Už ti žluva rozklovala šindel tak, že můžeš zjara dělat znovu celou střechu? NORMÁLKA!

Bronzový

I sny jsou nadpřirozené, protože nikdo na světě neví, či nemůže dokázat, co jsou a jak vznikají.
Samozřejmě, pár chytrolínů(nek) bude tvrdit... bla, bla, bla...
Nadpřirozených věcí je kolem nás tolik, že je ani nevnímáme či neuznáváme(bermudský trojúhelník) apod.
Když někdo trpí syndromem "nevěřícnosti" ať kecá svoje nesmysly, ale ať neříká, že nikdo nemohl poznat nadpřirozeno, či něco nadpřirozeného zažít, jen proto, že on či ona tomu nevěří.
Nadpřirozené je už jenom to, že jsme tady, příroda funduje tak jak funguje, máme nadpřirozeně dobré podmínky k životu, přírodní bohatství či nejkrásnější planetu ve známém vesmíru atd...
Kdybychom měli to, co vše máme na Zemi považovat jen za blbou náhodu, museli bychom být sami blbci!!!

Zlatý

"Nadpřirozeno" se "nestává". "Nadpřirozeno" buď je, nebo není.

Zlatý

Nic, pro co by se nedalo najít nějaké přirozené vysvětlení, se mi nestalo. Semtam se mi přihodí nějaká zvláštní náhoda, ale ty se dají vysvětlit docela racionálně.

Bronzový

Já osobně jsem měl jeden zážitek na který si pamatuji do dnes, který si nedokážu racionálně vysvětlit.

Je to tak 6-10 let zpátky (bylo mi kolem 20-24). Nacházel jsem se přesně na Suchdole v Praze. Přesněji jsme byli u lesa, kde jsme si kopali s látkovým míčkem.
Když jsem si šel ulevit s malou potřebou, tak jsem přejel očima přes oblohu, když najednou jsem si uvědomil, že jsem zahlédl něco velice podivného na obloze.
Jestli jste někdy viděli padat něco do atmosféry, tak jistě víte, že kolem objektu začnou šlehat plameny. To co jsem viděl mi hodně připomínalo právě nějaký rychle padající objekt. Bohužel jak jsem přejížděl očima přes oblohu tak mi to nedocvaklo hned a než mi to docvaklo tak jsem se podíval na kámoše.
Když jsem se po pár vteřinách otočil zas zpátky, abych zkontrolovat co jsem to vlastně viděl, tak to tam už nebylo.

Každopádně to co jsem viděl byli právě plameny, jako by šlehali kolem nějakého objektu. Nevím jestli to byl nějaký mě neznámí meteorologický úkaz nebo co vlastně jsem to zahlédl na 1-2 vteřiny, ale jistě vím to, že mé hráčské oko něco vidělo a byl jsem jediný, kdo si toho všiml z nás tří.

Pokročilý

Ano a ne, nemám ke všemu racionální vysvětlení. I když pracuji jako ajťák a snažím si vždy všechno logicky odůvododnit.

Pokročilý

Definice slova nadpřirozenost mluví za vše. Takže ne a ani nemůže. Buď se to lidem zdá, nebo je to něco ale je to špatně vidí. A když jsou to videa, tak tam mohou udělat spoustu efektů aby vidělali.

Stříbrný

Pokud ti funguje přirození a ostatní orgány, je všechno kolem přirozené.

Spatřil jsem ducha společně s matkou (nejednou).

Diskuze k otázce

Bronzový

hapiky

Zjentek: Žluva je pěkný prevít, ale platí na ni sup! https://www.youtube.com/…

Bronzový

hapiky

quentos: Nadpřirozeno se stává, když se stane je!

Zlatý

annas

quentos má v odpovědi slovo nadpřirozeno. Takže u tohoto tvaru má pravdu.

Všimla jsem si toho až později.

Bronzový

hapiky

annas: Aby něco bylo, musí se něco stát, buď se stane něco normálního, nebo nadpřirozeného.

Zlatý

quentos

Ne, takto se to neříká.

Zlatý

annas

Jde o chybně použité sloveso. Může se stát něco, co se jeví jako nadpřirozeno, nadpřirozené.

Nadpřirozeno = "oblast domněle se vymykající přírodním zákonům, nedostupná přirozenému rozumovému poznání:" SSJC

Je to tedy NĚCO nadpozemského, transcendentního, nadlidského.

Nestane se nadpřirozeno, ale TO co se stane, je/není nadpřirozené/nadpřirozeno.

Pokročilý

DoTazatel

To je ovšem chytání se za slovíčka, které neodpovídá na smysl otázky (který se dá vydedukovat i přest tu "nepřehlédnutelnou" chybu).

Pokročilý

DoTazatel

Taky jsem to nepochopil...

Bronzový

hapiky

ivzez: Promiňte, ale píšete jako puberťačka.(nikdo nemohl zažít víc než já).

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1227
Zlatý annas 1107
Zlatý quentos 922
Zlatý mosoj 595
Zlatý led 591
Zlatý marci1 575
Zlatý hanulka11 555
Zlatý Kepler 441
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.