Avatar uživatele
bolak

Kdy jste naposledy brečeli?

A za jakýho důvodu? Byl to pláč způsobený fyzickou bolestí nebo jste pouze fňukny? A stydíte se za slzy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, Drap, briketka10, anonym před 4321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nějak si nemohu vzpomenout na svoje poslední slzy a pláč.
Doplňuji:
Což je ale zvláštní protože jinak mě rozbrečí snad všechno – smutná kniha, smutný film nebo nějaké zprávy jako je týrání zvířat.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

když ukazovali na Primě, jak kluci upálili malé štěňátko to jsem brečela i se ségrou, jak naříkalo a ječelo bolestí, takovou hrůzu bych už nikdy nechtěla vidět !!

nevím, jestli to bylo včera, nebo v neděli v krimi, byl to blbeček co si na FB vytvořil
stránku pro týrání zvířat no chápete to ??
Doplňuji:
a ještě si tak někdy fňuknu, jako třeba dnes, když mi ségra oznámila, že z mýho noťásku nepůjdou asi zachránit všechna data bůů..
jdu si nalít sklínku červenýho :(
co moje vídea, mp3, fotky, filmy lidičky moji zlatí..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

naposledy ......když přistálo letadlo na letišti v Preveze a to je před 22 dny – to mám vždy plné oči slz a nejde to zastavit .....Řecko je můj druhý domov … jsou to slzy dojetí a radosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neřeknu, to je soukromá věc a nechci takové věci prezentovat na veřejnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Moc nebrečím,tak nějak to potlačuju,ale právě ted musím myslet na něco jiného než na příspěvek od Briketky.Ten syčák se mi dostat do rukou tak nevím… ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Naposledy v nedeli jak pristali lidi z toho nabouraneho autobusu z Chorvatska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Mám to nastavené jako Sheldon z Big Bangu – brečím, protože mám kolem sebe samé blbce (co se týče mých vrstevníků, ale i z řad dospělých).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

To ani nevim, nemám na to už čas :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Hmm, taky nevím kdy naposled…brečím s brečícími…asi dlouho nikdo nebrečel :) Ale mám takový nechtěný zpouštěcí mechanizmus…souvisí to s těžkým úrazem někoho blízkého, následným šokem a dlouhým traumatem asi… cokoliv podobného to zase zpouští. Můžete brečet i mnoho hodin a nelze to ovládnout. Slzy jen tečou a nic víc… Je fajn, když to dopadne dobře :) Je to úžasné :) Ale vazba na ten šok už asi zůstane…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

dávám sem to video, ale je to jen opravdu pro silné nervy, kdo je nemá, tak se prosím vás NEDÍVEJTE !! je to otřesné !!
http://tn.nova­.cz/zpravy/zah­ranici/video-nelidske-tyrani-upalili-stene-zaziva.html

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Nebudu se na to koukat.Briketko jen nevím zda jsi udělala dobře že jsi to sem dala.

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

víš je to na netu, může se na to podívat každý, nebo nemusí, když jsem o tom tady napsala, tak by si to mohl, kdo by měl zájem najít sám – nemusí se dívat na video jen si přečíst článek : popřípadě informaci o zákoně a co dělat, když někoho uvidí, jak týrá zvířátko..
chci ještě dodat co si ti kluci řekli před tím hrůzným činem, že je vedro, tak co kdybysme mu taky trochu zatopili.. HULVÁTI.. doufám, že je podle těch stránek na internetu policie najde a napaří jim velké tresty !!

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

já už sem tu o tom jednou psal, dostal jsem tenkrát sprda vod damiany, a to jsem to sděloval jenom písemnou formou,,,co udělá tobě, to se bojím odhadovat…

a mimochodem, tohle je ještě zkrácená verze, já to viděl od začátku…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-video-vas-rozplakalo

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Já vím.:-(

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek