marťa382

Je pravda,že když se vypláču, tak se mi uleví?

Říká se to jenom tak, když je někdo smutný, ať se vypláče, nebo to opravdu pomáhá? Pokud ano,jak? A jak to funguje u vás? Popř. jak řešíte smutek vy? Co vám alespoň trochu pomůže?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, je to známí věc. Zkus to a uvidíš.

Další odpovědi
WeeBear

Já tak smutek, nostalgii a problémy řeším. Pláč mi uleví. Přiznám se, že ho někdy potlačím, protože vím, že to jednou přijde. A nechci, aby mě ještě musel vidět někdo další při nějaké nevhodné chvíli. Je to normální, akorát mi přijde, že to společnost navenek, v reálném světě, ještě dost popírá..

www

Nejlepší je oprostit se od chmurných myšlenek s rodinou, přáteli ap., přechodem na jiné, třeba i palčivé téma.
Pokud to takto nelze, pláč pomůže. Může totiž suplovat to uvedené. Psychika se zkrátka zaměří jinam.

anonym

Vyplakat se, to je báječná věc. Slzy odplaví smutek a napětí. Je báječné umět si poplakat. Vůbec si nemyslím, že je jakkoliv rozumné nebo zdravé pláč potlačovat. Naopak, když to na mne přijde, prostě „bulím“. Vždy potom přijde uvolnění a zklidnění.
Také si nemyslím, že je ostudou, když pláče muž. Proč by měl jako silnější pohlaví být bezcitný? Umět projevit svoje emoce je přece prima. S předsudky jsem se vyrovnala už dávno. Člověk by se měl řídit vlastními zkušenostmi a potom třeba pochopí i to, v čem mu pomáhá, když si čas od času popláče.

player242

Když jsem smutnej ? Mňo já moc smutnej nejsem.., ale když už tak nejsem smutnej, ale vztekám se. Naposledy jsem brečel u „Vykoupení z vesnice Shawshank“. A když už jsem přece smutnej popadnu Dualshock popřípadě myš a jdu střílet, potom se vytočím ztoho jaké jsou proti mně LAMY a vypnu to. Potom většinou přemýšlím o existenci vesmíru nebo poslouchám písníčky-přesněji Linkin Park. A poslední životu nebezpečná věc… učení do školy.

briketka10

záleží na tom proč a kvůli čemu člověk pláče ??
mě se uleví vždy a řvu jak želva kvůli čemukoliv, jestli se dívám na smutný film, týraná zvířátka, děti apod.
někomu se uleví když se vypláče při rozchodu s partnerem, při úmrtí blízké osoby nebo zvířátka, někdy si pustím hudbu a naleju sklenku červeného vína..