Avatar uživatele
marťa382

Je pravda,že když se vypláču, tak se mi uleví?

Říká se to jenom tak, když je někdo smutný, ať se vypláče, nebo to opravdu pomáhá? Pokud ano,jak? A jak to funguje u vás? Popř. jak řešíte smutek vy? Co vám alespoň trochu pomůže?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Lucijej, Damiana, briketka10, anonym před 4395 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Určitě, je to známí věc. Zkus to a uvidíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Já tak smutek, nostalgii a problémy řeším. Pláč mi uleví. Přiznám se, že ho někdy potlačím, protože vím, že to jednou přijde. A nechci, aby mě ještě musel vidět někdo další při nějaké nevhodné chvíli. Je to normální, akorát mi přijde, že to společnost navenek, v reálném světě, ještě dost popírá..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Nejlepší je oprostit se od chmurných myšlenek s rodinou, přáteli ap., přechodem na jiné, třeba i palčivé téma.
Pokud to takto nelze, pláč pomůže. Může totiž suplovat to uvedené. Psychika se zkrátka zaměří jinam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vyplakat se, to je báječná věc. Slzy odplaví smutek a napětí. Je báječné umět si poplakat. Vůbec si nemyslím, že je jakkoliv rozumné nebo zdravé pláč potlačovat. Naopak, když to na mne přijde, prostě „bulím“. Vždy potom přijde uvolnění a zklidnění.
Také si nemyslím, že je ostudou, když pláče muž. Proč by měl jako silnější pohlaví být bezcitný? Umět projevit svoje emoce je přece prima. S předsudky jsem se vyrovnala už dávno. Člověk by se měl řídit vlastními zkušenostmi a potom třeba pochopí i to, v čem mu pomáhá, když si čas od času popláče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
player242

Když jsem smutnej ? Mňo já moc smutnej nejsem.., ale když už tak nejsem smutnej, ale vztekám se. Naposledy jsem brečel u „Vykoupení z vesnice Shawshank“. A když už jsem přece smutnej popadnu Dualshock popřípadě myš a jdu střílet, potom se vytočím ztoho jaké jsou proti mně LAMY a vypnu to. Potom většinou přemýšlím o existenci vesmíru nebo poslouchám písníčky-přesněji Linkin Park. A poslední životu nebezpečná věc… učení do školy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

záleží na tom proč a kvůli čemu člověk pláče ??
mě se uleví vždy a řvu jak želva kvůli čemukoliv, jestli se dívám na smutný film, týraná zvířátka, děti apod.
někomu se uleví když se vypláče při rozchodu s partnerem, při úmrtí blízké osoby nebo zvířátka, někdy si pustím hudbu a naleju sklenku červeného vína..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek