katy12

jaké video vás rozplakalo?

Nejlepší odpověď
iceT

Naposled to bylo před časem na YT,i na FB.Nevím jak se to jmenovalo,ale mezi dvěma auty ležela mrtvá kočka a druhá kočička se ji snad snažila oživit,jak jí masírovala tělo.

Další odpovědi
ten který je

Je mi vždy do breku když někdo ubližuje zvířatům.Mám li něco shlédnout v TV tak raději odejdu a nějaká videa na PC nesleduji a ani je nechci vidět.

Rocker

Týrání zvířat.

Amie

Když tam lidi brečí a je děsný loučení… pláč je hrozně nakažlivej někdy u televize

bolak

Mě rozpláče máloco (respektive nic) ale dostal jsem kdysi e-mailem video z nějaký tramtárie (patrně Írák) který začínalo 20 vteřinovým záběrem na dva kluky jak si hrajou ze psem. Házeli mu klacek, drbali ho za ušima, pak si sedli do tureckýho sedu a ten pes si sednul k nim a chvíli tam tak bezstarostně seděli a užívali klidu. Pak se ty kluci zvedli a zmizeli kamsi ze záběru. Pes zůstal sedět dál, jen je tak zdálky pozoroval, čekal a koukal co se bude dít. Za chvíli opět vstoupil jeden z chlapců do záběru, tentokrát s kanistrem beznzínu, polil psa a druhej magor ho zapálil. Nato chlapci propukli v smích a pes začal vydávat zvuky který, věřte mi, byste nikdo nechtěl slyšet. Potom teprve, když jsem si uvědomil o co v tom videu jde, sem to vypnul. To video mělo další 4 a půl minuty…

Damiana

Boláku, ten odporně detailní popis sis mohl odpustit. Hnus.

bolak

To já bohužel neumím, všechno nebo nic.
Tady se to přinejhorším smaže, já už to z hlavy nedostanu.