Sameotazky

Jsou tyto stránky ve skutečnosti projektem psychiatrického ústavu?

Proč to tady nemůže fungovat podobně jako quora.com, ale sdružují se zde hlavně pitomci, kteří odradí každého nového uživatele?

Odpovědi
rrihamirek1

Quora ma navstevnost az 300 milionu uzivatelu mesicne. Proto je sofistikovana. Zde je jen hrstka nadsencu, kteri za neco bojuji.

zjentek

„Proč to tady nemůže fungovat podobně jako quora.com“ bude otázka spíše pro tvůrce webu 🤷‍♂️

Při podobných dotazech nutno vzít v potaz i podmínky/zemi, kde web vzniká, při kterých/kde se člověk narodil, kde/jak díky tomu prosperuje, transformuje, souzní… Konkrétně zde jsme v ČRdeli 🤷‍♂️

Tak nabízí se otázka, jak by taková správná aktivita mohla vypadat. Jako aktivita tvého profilu, například? Tak pojď a děluj Quoru! Uštěpačnou otázkou ji nikdy nevytvoříš. 👍

Kazatel

Dobře ty!

Filip84

To už se tady, v podstatě, řešilo, a ne jednou:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/visi-reklama-na-tento-web-v-nejake-psychiatricke-lecebne-nebo-v-jinem-ustavnim-zarizeni-korelace-tu-je-vysvetlite

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolikrat-sem-jeste-hapiky-dokaze-jebnout-jednu-a-tu-samou-otatku-copak-nikdo-proti-takovemu-trollovi-nezakroci

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-takhle-spolecne-domluvit

Hlavní problém je v administraci.

Na quora.com se troll / hater dlouho neudrží. Tady je minimálně hapiky, zdenek l, rrihamirek, FEMINISTKA, Žolíik a MUDrPauzová multiúčet jednoho multi trolla a hatera (nejvýše dvou, ale přikláním se, čím dál, tím více, k jednomu). Projdi si ty účty, přečti si otázky a podívej se, kdo tam permanentně odpovídá. Někdo musí odpovědět na všecko, i když nemá vůbec co říct, vlastně. Někdo odpoví jenom proto, protože se ho zeptáš – je vychovaný (strašná nemoc!). Někdo je naivní, někomu je to jedno.

Pak si sám projdi otázky a odpovědi, podívej se na žebříček za posledních 7 dnů, 30 dnů a udělej si úsudek o tom, zda hodnocení korreluje s kvalitou odpovědí, a případně nakolik.

V každém případě, administrátoři tu prakticky vůbec nic neřeší. A demokracie nikdy nikde nefungovala, takže je tu burdel.

Ale to Ti nemusí rvát žíly. Prostě dementní dotazy ignoruj, když se tam nepůjdeš dívat, nebudeš to vidět, ergo, nebude Tě to jakkoli irritoval.

zjentek

Někteří si realitu neradi připouštějí a vlastní hrdost naopak odpouštějí a tak se pak rádi ohánějí jakousi hrdostí národní. A to je často roztomilé 🤷‍♂️