Kazatel

Kolikrát sem ještě Hapiky dokáže jebnout jednu a tu samou otátku? Copak nikdo proti takovému trollovi nezakročí?

Nejlepší odpověď
Filip84

Já jsem napočítal 7×. Ale rozhodně to nebude rekord!

Jak vidno, nezakročí. Museli bychom ho jebnout sami: prostě mu, na jeho dotazy, NEODPOVÍDAT, na jeho anymosní, afektované a hystrionské posty NEREAGOVAT.

Dělat, že hapiky neexistuje: není člověk – není problém. A to, jakým člověkem se kdo bude zabývat, koho si kam pustí, o tom rozhoduje každý sám.

To není z mojí hlavy, já nemám potřebu vymýšlet vymyšlené. Je to frapantně prostý psychologický princip: pokud na hatera / trolla nikdo nereaguje, jeho to trollení přestane naplňovat a odejde trollit jinam. Až tak primitivní to je.

Další odpovědi
elkon

A zdá se, že už začíná používat další „nick“.

Pepa25

Prostě ho ignorujte – podobně jako třeba já vaše opakované otázky na kurz rublu …

Drap

Pořád dokola, hlavně ty, co jsou v rozporu s kodexem. Musí sám vědět, že mu to někdo smaže. Komu neni z hůry dáno, v apatyce nekoupí.

led

Nechala som vašu otázku dozrieť a po celodennom pridávaní rôznych esencií začínam dochucovať

užívateľ hapiky si ako jeden z mála všimol, ako byť lepší, ako známa špecialistka na internetovú cenzúru v štáte východne od rieky Morava.
Ak mu cenzor amatér, alebo cenzor profesionál, odstránia jeho otázku,
alebo sám skryje nahlásením svoju otázku, ak v odpovedi na jeho otázku zaznie preňho nepriaznivý tón, ako sa tu mnohí užívatelia domnievajú,
nestresuje sa. Svoju otázku vloží znova, prirodzene bez tónov odpovedí nepriaznivých jeho hrdinského eposu.
A vy, milí nepriaznivci hapikovej politickej múdrosti hnevajte sa, koľko chcete, veď len on vie, kde je pravda. Ako hovoril jeho vzor Niccolò di Bernardo dei Machiavelli „Pravda je to, čo chcem ja“. Tak veru vážení,
„hapiky má vždy pravdu, aj keď pravdu nemá“,
lebo tak to vidí on.
Len tak ďalej hapiky, vďaka vašim tvrdeniam nevidíme rýchly pád spoločnosti v EU. Len pokračujte v novelizovaných tradíciách starých Rimanov „dajte plebsu chlieb a Ukrajinu a nezbadá, že stráca strechu nad hlavou“

zjentek

Hapiky: Co??? Kde??? (; D; D;

Filip84

Drap: Oproti trollovi, který je, nejčastěji, psychopat Cleckleyho typu, hater fanaticky zastává svůj názor (zde: Ukrajina) a fanaticky a agresivně se o něm snaží přesvědčit své okolí. „Pohonem“ jsou základní emoce – strach, vztek, takže jakákoli racionální argumentace se míjí účinkem. On je o tom, prostě a jednoduše, tak zarytě přesvědčen, že každý, kdo zastává jiný názor, je třídní nepřítel – 50. léta. Jeho důvody, pro které mu administrátoři mažou posty, prostě nezajímají. Proto je jediným účinným řešením BAN.

Filip84

elkon: OK. 🙂

hapiky

Drap: Máš máslo na hlavě!!!

elkon

hapiky, na hlavu si klepej sám, možná se naučíš pravopis.

Filip84

elkon: Česky se nikdy nenaučí, patří mezi, zdejší, debillarium a musíme být tollerantní k nemocným lidem. Jak psal Drap: „komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí“!

hapiky

elkon: Co je pravopis v poměru proti zabedněncovi?

Filip84

elkon: Jaký nick?

elkon

Filipe, zatím jen tuším.

hapiky

Tušíš blbě!!!