Kazatel

Visí reklama na tento web v nějaké psychiatrické léčebně, nebo v jiném ústavním zařízení? Korelace tu je, vysvětlíte?

Odpovědi
Filip84

Nemyslím, příčina je až immanentně prostá: obvyklou reakcí organismu na pathologickou obsesi je kompulse.

Pokud nemáš ve svém okolí někoho, kdo by ti na tvé obsese permanentně „poskytoval“ kompulse, je více, než pravděpodobné, že máš připojení k internetu a počítač / tablet / jiný placatý přístroj. Tento web, typu questions & answers, k tomu přímo vybízí svým názvem a zaměřením, a když si k tomu přidáš administrátory, kteří to neřeší (ať už z nevědomosti, lenosti, tuposti, ignorance, či z jakéhokoli jiného důvodu, to není podstatné), výsledek se dostaví, ne?

zjentek

Vrána k vráně sedá? Jaký šel, takového potkal? Člověče, nevím no, skoro sis odpověděl sám (; D; D;

Lgee

Tady v Bohnicích není internet.

jirka F

Nemyslím si například na uzavřeném oddělení ti seberou mobil i tablet a vše elektronické. Možná na otevřeném oddělení by se o tom dalo polemizovat. Ale kdo ví?

Pepa25

Je to tragedie … Nejrozumější otázky tu nakonec klade Lgee, ano, až tak to tu kleslo.

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.