Gus_Fring

Co se takhle společně domluvit?

Nepřestaneme, my všichni normální, odpovídat na otázky toho multitrolla? Vždyť jemu to dělá dobře (i teda teď, když se ptám a týká se to jeho, miluje být středem pozornosti), on z toho má orgasmy. Ať si radši vyhledá obrázky s Anou de Armas a dělá to po staru, než aby nás tu …

Nejlepší odpověď
seraphico

Přiznám se, že vůbec netuším kdo je kdo 😄. Těch multiúčtů tu bude požehnaně. Když mám podezření na další fake účet, tak na něj neodpovídám, byť je to někdy opravdu těžké 😄. Bohužel tu jsou stále tací, kteří prostě odpovídat musí stůj co stůj a je jim jedno, že ty trolly hezky pěkně přikrmují. K tomu jsem se ale poměrně nedávno vyjadřoval.

Každý si to musí přebrat sám, obávám se, že výzva ke společné domluvě nebude příliš plodná.

Další odpovědi
Filip84

Já už jsem to tu, polopaticky, vysvětloval několikrát. Bohužel, marně.

rrihamirek1

A dalsi se zblaznil.

Jinak upozornuji, ze tady opakovane ze sebe delas samozvaneho sangvinickeho vudce smecky, nikdo se o to nezadal. O tvych neuveritelne sprostych invektivach jsem se presvedcil dostatecne. Pro tebe je troll kazdy, kdo nevolil petidemolici a kdo sympatizuje s Andrejem Babišem, nebo SPD.

Dvorní šašek

A koho myslíš? Nějak se nechytám. Jinak na nějaké trolly se snažím nereagovat, ale pokud mě otázka zaujme, tak odpovím rád.

Filip84

To doktor Pudr, gynekoložka vložka, je Sicher další alterego našeho DUDr. Blba Národného (skloňuje se podle vzoru Kokot Drevený, pozor na to!; Dementiae Universae Doctor), lat. Dementius Vulgaris, Deutsch Hauptsturmtrottel:

Otázka DUDr. Blba Národného: „Co jste v poslednich 14 dnech udelali pro cesky narod a ceske obcany? + Budete veset vlajky a zpivat hymnu v UT/ST?“

Odpověď: "MUDrPauzová
Budu v ordinaci. Před vchodem do mého zaměstnání ve významné dny vždy visí vlajka České republiky. Hymnu ale zpívat nebudu.

Děkuji, MUDr. Pauzová.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jste-v-poslednich-14-dnech-udelali-pro-cesky-narod-a-ceske-obcany-budete-veset-vlajky-a-zpivat-hymnu-v-ut-st

Tak vážení:

Příjmení „Pauzová“ není v České republice příliš rozšířeno, disonuje jím 63 osob v rámci celého státu.

Je-li někdo držitelem titulu „MUDr.“ (Medicinae Universae Doctor), tak je absolvent licentiátu, tzv. malého doktorátu, šestiletého studia všeobecného lékařství na české, či slovenské, universitě, zakončené tzv. malým rigorosem. Pokud by studoval jinde, než na české či slovenské universitě, nemůže disponovat titulem „MUDr.“, ale bude mít titul „lekarz, M. D., dr. med.“, etc. etc.

Pokud někdo, bez ohledu na formu akademického titulu, ordinuje jako lékař kdekoli v jurisdikci práva České republiky, musí být člen konfesní komory Camerae Medicae Bohemica.

Pokud je někdo člen Camerae Medicae Bohemica, musí mít přiděleno tzv. evidenční číslo ČLK. Na sociální síti „seznam lékařů“, na stránkách ČLK, lze pak vyhledat informace o členku komory.

Jediný člen komory s příjmením „Pauzová“ je osoba jménem Markéta Pauzová, evidenčního čísla ČLK 5116784149, dětský neurolog, který promoval na I. lékařské fakultě University Karlovy v roce 1974, tj. narodil se nejpozději v roce 1949 – 1950, ergo, dnes je takové osobě nejméně 72 – 73 let. Opravdu věříte tomu, že 72–73 letá bába bude v ordinaci ve státní svátky? Pokud to nestačí, prosím, můžeme jít dál, máme i jiné sociální sítě.

Osoba se jménem Markéta Pauzová, jediný to žijící držitel titulu „MUDr.“ s příjmením „Pauzová“, v jurisdikci České republiky, byla držitelem identifikačního čísla 65401590, vydaného živnostenským úřadem Úřad městské části Praha 12 dne 1. ledna 2001, pro volné živnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, Poradenská činnost v oblasti zdravého životního stylu. Živnost byla pozastavena, nebo přerušena, 12. září 2011, tedy před cca 11 lety, což tak nějak korreluje s obvyklým odchodem osoby do pense, že, podle věku.

Z toho, s úžasnou jasností, vyplývá, že žádná „MUDr. Pauzová“ nemůže ve státní svátky „být v ordinaci“, protože žádnou ordinaci dávno nemá.

Najít tyto informace mi trvalo 3 minuty. Ještě vás baví krmit trolly?

https://www.kdej­sme.cz/
https://www.lkcr­.cz/… (případně do vyhledávacího pole „PŘÍJMENÍ*“ napište „pauzová“, potvrďte, dejte zobrazit detail)
http://www.axis4­.cz/

Filip84

seraphico: Rovněž se obávám. Ale snaha se cení!

Filip84

Ono už jenom to, jak anymosně a redundantně afektovaně zde reaguje, jednoznačně dokazuje, jaká situace reálně je.

Prostě: uděláš-li si psychologickou profilaci každé té jednotlivé, mnou vyjmenované, osoby, vykazuje stejné znaky osobnosti, a to nejen ty pathologické. Vezmeš-li, třeba, takové Rokia a JirkuF, tak oba jsou to neoddiskutovatelní pacienti na hlavu (sami to potvrzují), ale tím padla, každý je úplně jiný, a zrovna třeba Rokia opravdu nevymyslíš.

Ale, bohužel, někdo to prostě nevidí, i kdyby co bylo.

Filip84

Dvorní šašek: „národní blb“, jak ho pojmenoval Drap, a la rrihamire, Žolíik, hapiky, „zdenek l“ a nově MUDrPauzova,

Dvorní šašek

Paní doktorka Pauzová mě osobně zaujala :D

Filip84

Dvorní šašek: To mne taky, ale nikoli v positivním slova smyslu.

Dvorní šašek

Tak aspoň originalitu můžeme ocenit.

Filip84

No, v tom účtu je originality, jako rychlosti v cikánském kolotoči, sorry, jako! 🙂

rrihamirek1

Tak a tady mame 4 strely a taky vsechny velice z cesty. 😉 Jedine co me tesi, ze si o mne myslis, ze mam doktorat. Ja mam jenom maturitu. 😉

Gus_Fring

Dvorní šašek: Aktuálně tu vystupuje jako rrihamirek, Kazatel, Žolíík a na dalších účtech.

Disraeli

To je pravděpodobně všechno on. ;)

Dvorní šašek

Aha, mě vadí, když někdo píše Caps lockem jako Žolík. Jinak bych to posuzoval otázku od otázky. Pokud je někdo zvyklý si dělat neustále nové účty, tak s tím nepřestane, by't mu zablokují další účet. To by admin musel zablokovat IP adresu, pokud někdo porušuje vědomě kodex.

Filip84

Ne, ono je to mnohem, mnohem jednodušší: kolik je tu aktivních lidí? Dvacet, třicet? Víc ne. Pokud do otázek těch lidí nebude nikdo ze stálého osazenstva nic psát, tak ano, on si tam bude psát sám, jakože otázku položí hapiky, národní blb mu dá hvězdičku, že je zajímavá a Žolíik mu tam jakože odpoví, a na to bude reagovat národní blb, a tak pořád dokola. Plus mu tam, občas, odpoví nějaký nový návštěvník.

S tím ale dlouho nevydrží, troll potřebuje vyvolávat rozbroje (baví se tím), hater potřebuje neustálý konfrontační, afektovaný a hysterický diskurs, potřebuje prostě někoho, koho bude moci o své pravdě „přesvědčovat“. Pokud někoho takového najde 2× za týden, nebo ani to ne, sebere se a půjde pryč. Za den, za týden, za měsíc, ale půjde.

Až tak jednoduché to je!

rrihamirek1

Dvorni sasku, nekteri bohuzel zde nesnesou kritiku soucasne vlady, a proto vymysleji veskere mozne cesty, jak me ocernit a pospinit. Specialne se jedna o tyto: autor otazky, Filip84, Disraeli. Tito tri novopeceni uzivatele si ze me stale delaji fackovaciho panaka.

Dvorní šašek

Kritizuj si koho chceš. Odpovídám na to, co mi přijde zajímavé, to je všechno :D

Gus_Fring

Díky Míro, tentokrát jsi na mě nezapomněl. To je pořád jen disraeli a Filip84 a já nikdy mezi tu smetánku bojovníků proti trollům nepatřím!

rrihamirek1

Dve strely a obe uplne mimo nacelniku 😉

Gus_Fring

Neřekl bych, křižník Moskva jsem potopil všemi třemi.

rrihamirek1

A dalsi neuveritelne sprosta invektiva. Nemam s Ruskem nic spolecneho, nezajima me. Ja zde bojuji za vsechny ceske obcany, za rodiny s detmi, aby se vsichni meli lepe. To se soucasnou vladou vsak neni mozne. Uz to konecne pochopte.

Gus_Fring

Máš discord?

rrihamirek1

Timto bohuzel nevladnu.

Gus_Fring

A tvoje dvojče?