Damiana

Je život s krasavcem nudný?

Často se řeší otázky o tom, jaké ženy se mužům nejvíc líbí, které jsou nejkrásnější japod.
Ale co chlapíci?
Nedávno jsem četla v jednom časopise zajímavý článek o tom, že nádherní(!) heterosexuální chlapi jsou něco jako impotentní chudinky. Vyplývá to prý z toho, že je ženské samy náhánějí a cpou se jim až moc vehementně do peřin. Když nějakého „uloví“ je to peklo, protože jí po něm hned „jde“ druhá. Je tedy pravda, že průměrný, (možná i ošklivý) chlapík to má v životě svůdce lepší?
To by pak ale znamenalo, že zatímco krasavec je do budoucna ženami odrovnaný chudák, „průměr“ musí být pěkný proutník!
(Vynechme charismatické „opičáky“ typu Belmondo, Rössner, Nicholson apod. – to je zas něco jiného…)
Zajímají mne názory obou pohlaví. Děkuji a přeji hezký večer. 🙂

Nejlepší odpověď
dudu

Ihned jsem se běžel optat manželky, ona chvíli nechápala a pak mě po delším zamyšlení se zvláštním výrazem ve tváři sdělila, že se nikdy nenudila ani se mnou ani beze mne. Pak si něco brblala o starých bláznech trpících ztrátou soudnosti, tak nevím…

Další odpovědi
barnajka

Nevím, jestli nudný..ale já osobně bych krasavce nechtěla ani kdyby to byl poslední volný chlap na světě :)) Za prvý bych se k němu s tím svým čumákem nehodila, a za druhý bych ani nevěděla, co si s takovým člověkem počít: koukala bych na něj od rána do večera jak na svatej obrázek..ale šáhnout bych se bála, aby se mi ta krása náhodou nerozplynula před očima jako nějaký přelud. :)
Nikdy jsem neletěla na hezounky, ani jako puberťačka ne. Vždycky mě víc brali chlapi, kteří mají charisma…to vzácný ‚cosi‘, co i ze ‚šeredy‘ udělá sexsymbol. Kdybych měla z placu střelit pár jmen, tak nádhernej je pro mě třeba Art Garfunkel, Noddy Holder ze Slade, Anthony Hopkins, Tom Hanks, Phil Collins..to jsou fakt chlapi, kteří byli krásní zamlada a jsou krásní i dnes, kdy všichni dávno patří do kategorie 50+. Přitom to nejsou žádní prvoplánoví krasavci, ale ‚osobnost‘ jim čučí z očí, a to je u mě teda rozhodně víc než sladkej kukuč.
Popravdě: osobně s ‚krasavci‘ do styku moc nepřicházím, ale když jednou za uherský rok na nějakýho narazím, je teda fakt, že pocity mívám smíšený. Přijde mi, že jsou furt jakoby v křeči..že prostě ví, že je okolí vnímá jako ‚ty dokonalý‘ a cítí jakýsi strach, že zklamou, že se znemožní..tak si hlídají každý svůj pohyb, každý gesto, každý slovo..a je to fakt křeč. Normální chlap je zkrátka normální chlap, marná sláva ;)

iceT

Čistě teoreticky-méně atraktivní chlapík se coby svůdce musí více snažit dobývat,zatímco osvalenému krasavci ženy a dívky padají samy k nohám(postele).Se pak není co divit,že jim to v posteli třeba nejde,tak jak by chtěli,protože jim z toho musí hrabat,tolika ženských se nabízí samo,to pak není s lovením a dobýváním žádná sranda.
Krasavce bych nechtěla ani za nic,musela bych s ním chodit všude,nejlépe s kulometem,abych odháněla ostatní.Takže to by asi ani nebyl nudný život,ale být neustále ve střehu je asi taky zcela vyčerpávající.
Samozřejmě,když mi bylo -náct,tak bych si o ošklivého kluka ani kolo neopřela,ale přišla pozdější léta,s nimi i trocha rozumu(doufám)a dnes není problém se bavit každým,i s tím „průměrem“.Krasavců se dnes spíš bojím.
A víte kdo je pro mě tím charismatickým opičákem?Tady ten chlap,ten je tak šerednej,až se mě líbí
http://www.tvra­ge.com/person/id-8225/Danny+Trejo

Andělé

Jako aramah,nikdy jsem se na to takto nedívala.
V 16 letech se mi od první chvíle líbil kluk,který byl nesmělý,moc hezký a charismatický. Nejvíce se mi na něm líbila ta nesmělost a stydlivost. Frajírci a nafoukanci mě nikdy nepřitahovali. V 19.letech jsme se dali dohromady,zbláznila jsem se do něj až po uši. Po čase jsme se vzali.
Strašně se líbil holkám,lítaly za ním,provokovaly,ale byl stále nesmělý a oba jsme se tak milovali,že jsme žili jen pro sebe. Říkával,kde jsou ty časy,kdy byl na vojně a sám dobýval holku,že to mělo své kouzlo.Tvrdil,že ženský nesnáší,jak se začly vnucovat.Nebyl to žádný proutník,žádné peklo kvůli jiným ženským jsem s ním neměla. Ale měla jsem s ním jiné peklo,o kterém jsem tu už psala. Vůbec to nesouviselo s jeho krásou,ale s jeho agresivním a majetnickým chováním.
Nudný nebyl,vždy jsme si měli co říci,co dělat..
Vím,že většina fešných chlapů toho využívá,ale nejsou všichni stejní..

ten který je

Mám takový dojem že hlavní roli hraje bankovní konto a až potom krása.

venkovan

Kdo uteče, ten vyhraje.
A nebo nejsem krasavec.

aramah

Nikdy jsem nad tím tak nepřemýšlela.

Tak si počkám na názory uživatelů zde:)

hawranek

Nikdy jsem na hezouny nebyla- nevím proč, ale mě (co se týče herců) přitahovali spíše nějaký způsobem „zvláštní“, obecně nepovažovaní za krasavce (Alan Rickman kupříkladu). A ano, myslím, že život s krasavcem by byl nudný. Co s klukem, kterej na sebe pořád čumí do zrcadla. To ráda přenechám podobně založeným krasavicím.

IK

Ten který jsi…určitě bych se víc nudila s tím bankovním kontem než s pěkným chlapem 🙂

Myslím, že zamilovaný člověk to vidí vždy krásné a pokud se zamiluje do blba, pak ho to přejde rychleji a není co řešit. Nuda je relativní pojem, někomu dělá dobře ukazovat se na veřejnosti s atraktivním partnerem a stačí mu to. Já se mezi takové nepočítám, ale v tom je to kouzlo, že každý má možnost najít si toho pravého pokud věří svému srdci.
Jinak ať šetří na psychologa…

Damiana

Ad Ten, který je: To je sice pravděpodobné, ale to už spekulujeme 🙂.
Mě zajímá prvoplánová teorie touhy: Ten by stál za hřích (i když má žena doma zmiňovaného „pracháče“) – a následné nahánění krasavce v hejnech. Prý co je zpočátku příjemné, časem dělá z těchto mužů docela nudné patrony, kteří ani partnerku neumí uspokojit, protože se nemusí příliš snažit, ženské jsou jim brzy protivné, protože za nimi dolézají a oni se nemusí ani snažit je „balit“.

ten který je

Tak na toto téma bychom strávili hodně času.Slyšel jsem že zase krásné ženy nemohou najít normálního partnera,protože muži se vlastně těch krásek bojí a podcenují se.Tím pádem krásky bývají mnohdy osamocené.

Damiana

Já si myslím, že krásky jsou spíše žádané…ale děkuji za názor, je to fakt zapeklité téma… 🙂

Damiana

Velice děkuji za vaše názory, Barnajka, Hawranek a IceT – naprosto s vámi souhlasím. Andělé – je mi líto, jak to s „hezounkem“ dopadlo.

Andělé

Damiana,děkuji.
Z jeho nesmělosti,kterou jsem na něm milovala se bohužel vyklubal majetnický agresor..jo,tichá voda břehy mele..
„Hezounek“ dodnes bydlí u rodičů…Skrz děti spolu docela vycházíme,tak aspon to,že se nám povedlo…:-)