hapiky

Co je to smíšený pocit?

Odpovědi
Kepler

Smíšené pocity má například člověk, jehož nesnesitelná tchyně právě tragicky zahynula.

klumprt

Když se ti tchyně rozseká v tvém novém bavoráku.

Gestas

Například když nějakou holku současně miluješ a nenávidíš-třeba když tě odmítne.

nyjono

Pokud nechápeš význam slova smíšený nebo směs, tak je těžké ti něco vysvětlovat.

Matvij Drul

Směs je látka složená ze dvou a více jednodušších látek, která nemá stále fyzikální a chemické vlastnosti. Dělí se na homogenní, koloidní a heterogenní směs. U homogenní směsi nejsou jednotlivé složky směsi od sebe rozeznatelné, částice jsou totiž menší než 1 nanometr. Částice koloidní směsi mají velikost větší než 1 nanometr a zároveň menší než 100 nanometrů. U heterogenní směsi jsou jednotlivé složky směsi od sebe rozeznatelné, částice jsou totiž větší než 100 nanometrů.