Avatar uživatele
Rokio

Je tohleto fake news?

Zde je odkaz na článek: https://martin­marak.blog.id­nes.cz/blog.as­px?c=806692
zdroj: blog.idnes.cz

Zajímavá 0 před 225 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Nejdřív pátrej, kdo je autor. Neo-marxista, který nenávidí ČR, miluje EU a žije ve Francii. To samo o sobě stačí k nevěrohodnosti toho, co napíše. Je to jen jeho názor, a píše ho zaujatě ze zahraničí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Ne, toto je typická dezinformace. Stejná dezinformace, jako by dezinformátor napsal, že mNRA vakcíny „proti kovidu“ jsou prověřené a zabírají na př. na Covid 19. Je to totéž. Stejná typická dezinformace, jejíž základ je také typicky položen na lidské důvěře, tuposti a nezájmu (což se na konci 1. kvartálu 21. století začíná jevit jako synonyma). Děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

To chce klid. To jsou pouze slovní průjmy nějakého Mařáka… Stačí jenom číst „…Babišem nastolená chřipková diktatura národního státu…“ Asi žil v době pandemie někde na Měsíci, nebo si z nás dělá jen otvor na konci zad. Nějak zapomněl, jak dnešní kritici Babiše na něj tehdá řvali, že pomáhá málo, že by měl to a to a ještě tamto… A dnes pro změnu řvou, že nás v té době zadlužil. Nedovedu si představit, že by tehdy stáli v čele státu tito tragédi.
Hele, chodím už po této planetě hodně desetiletí, viděl jsem, zažil a četl toho mnoho. Pamatuji se na podobné články v Rudém právu, jak tehdejším křiklounům (šovinistům, revanšistům, a dalším elementům) tady pšenka nepokvete, jaká pakáž jsou disidenti (nějakej Havel, Vondra, …) a hele, jak jsou dnes oslavováni. Dokonce po jednom z nich i letiště pojmenovali! Taky nějakej Saša Mitrofanov psal do novin podobné články a koukej, jak píše dnes.
Vydrž, a jednou budeš koukat, jak se bude psát o této době. Já už se nedožiji, ale ty určitě. Pak si vzpomeň na nějakého „orwella“. 🙂

Upravil/a: orwell

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

Ametyst: Děkuji za odpověď. Jsem ti vděčný.:-)

Avatar uživatele
zjentek

Je vidět, že jsi slušný hoch, synku 🤷‍♂️

Nový příspěvek