Rokio

Je tohleto fake news?

Zde je odkaz na článek: https://martin­marak.blog.id­nes.cz/blog.as­px?c=806692
zdroj: blog.idnes.cz

Nejlepší odpověď
Ametyst

Nejdřív pátrej, kdo je autor. Neo-marxista, který nenávidí ČR, miluje EU a žije ve Francii. To samo o sobě stačí k nevěrohodnosti toho, co napíše. Je to jen jeho názor, a píše ho zaujatě ze zahraničí.

Další odpovědi
zjentek

Ne, toto je typická dezinformace. Stejná dezinformace, jako by dezinformátor napsal, že mNRA vakcíny „proti kovidu“ jsou prověřené a zabírají na př. na Covid 19. Je to totéž. Stejná typická dezinformace, jejíž základ je také typicky položen na lidské důvěře, tuposti a nezájmu (což se na konci 1. kvartálu 21. století začíná jevit jako synonyma). Děkuju.

orwell

To chce klid. To jsou pouze slovní průjmy nějakého Mařáka… Stačí jenom číst „…Babišem nastolená chřipková diktatura národního státu…“ Asi žil v době pandemie někde na Měsíci, nebo si z nás dělá jen otvor na konci zad. Nějak zapomněl, jak dnešní kritici Babiše na něj tehdá řvali, že pomáhá málo, že by měl to a to a ještě tamto… A dnes pro změnu řvou, že nás v té době zadlužil. Nedovedu si představit, že by tehdy stáli v čele státu tito tragédi.
Hele, chodím už po této planetě hodně desetiletí, viděl jsem, zažil a četl toho mnoho. Pamatuji se na podobné články v Rudém právu, jak tehdejším křiklounům (šovinistům, revanšistům, a dalším elementům) tady pšenka nepokvete, jaká pakáž jsou disidenti (nějakej Havel, Vondra, …) a hele, jak jsou dnes oslavováni. Dokonce po jednom z nich i letiště pojmenovali! Taky nějakej Saša Mitrofanov psal do novin podobné články a koukej, jak píše dnes.
Vydrž, a jednou budeš koukat, jak se bude psát o této době. Já už se nedožiji, ale ty určitě. Pak si vzpomeň na nějakého „orwella“. 🙂

Rokio

Ametyst: Děkuji za odpověď. Jsem ti vděčný.:-)

zjentek

Je vidět, že jsi slušný hoch, synku 🤷‍♂️