Avatar uživatele
Džanička

Je podle vás lepší benzín nebo diesel?

Je podle vás lepší benzín nebo diesel.Podle čeho jste vybíraly a proč.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já mám nafťáka, vybíral ho partner, ale asi spíše podle velikosti auta, ne na co jezdí, potřbujeme veliký kufr! K ceně nafty i benzínu- ostuda-škoda mluvit, když přihlédneme k platům v této zemi!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Proč je ta otázka určena jen pro ženy? 🙂 (vybíraly)

Mám diesel, ale proč? Asi proto, že jej preferuje mužská část rodiny. Přítel, otec i bratr.

Já, jelikož jsem malého vrůstu (152cm), vybírám takové, kde se dá manipulovat se sedadlem, aby si protijedoucí řidiči nemysleli, že jede bezhlavý řidič :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Máme auto Hyundai Terracan. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

podle toho ypsilonu je sice otázka asi výhradně pro ženy, přesto tu zaagituju – auto nemám, ba ani řidičák, jezdím vlakem. (Takže vlastně jezdím na naftu ;{D)
Můj tatínek jezdíval zásadně na naftu. Je koneckonců ekologičtější. Na výběr myslím neměl, protože měl velký služební vůz, do toho se snad ani benzín nacpat nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Zatím máme Renault 19 který chceme dát manželovým rodičům a budeme si kupovat Octavii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ja mam diesel,ale auto jsem vybirala podle bezpecnosti jelikoz vozim sve deti tak preferuji velka auta,jako deep,ale zerou i travu u silnice

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

To nejlevnější- totiž žádné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

My teď máme oba banzíňáky.Opla astru caravan a Subaru Justy.Nedávno šel do šrotu můj milovaný Forman na LPG.Nejenže se mi s favority a formany vždy dobře jezdilo,ale byli jsme velice spokojení s plynem.Hlavně v ceně spotřeby.Příští rok budeme opět vozový park obměňovat a doufám,že dopadne Fabie na LPG.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Scenik nafťák a jsem moc spokojená,už jen proto že je na kartu.Tedy startování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misicka2310

Silnější je určitě benzín,ale vic stojí :) protože má větší spotřebu ale záleží jaký obsah máte na mysli.DIESEL JE LEVNĚJŠÍ NA DELŠÍ VZDÁLENOSTI,ALE ZASE NAKLADNĚJŠÍ NA OPRAVY.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Lepsi je „Pudr a benzin“,asi se u toho vice nasmejete – Voskovec & Werich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
niobe

Řekla bych, že benzin-v zimě lépe cytá, ale i diesel má své klady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek