Lucy13

Kdo je lepší řidič??

Kdo líp řídá muž nebo žena?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Takto se to nedá třídit, hrají v tom roli zkušenosti, praxe.

Další odpovědi
anonym

Toť otázka,ale myslím si,teda přikláním se mužům,to couvání..!Alespoň u mě.

kropitko

Nevím kdo je lepší nebo horší řidič, ale podle statistik ženy bourají méně, ale může to být tím, že podle mého i méně řídí…

oskar

Já si myslím,že ženy jezdí bezpečněji než muži.

Myšák V.

Znám hodně holek co řídí líp než chlapy.A hodně chlapů co řídí líp než holky.
Taky znám lidi co jedou tak bezpečně,že nevědomky ohrožují ostatní…)))

poa.li

Řekl bych, že muži dokážou lépe ovládat auto jako takové – technicky, ale zase si za volantem snaží dokazovat, že to tak je a proto jezdí méně opatrně a zodpovědně. Ženy naopak jsou opatrnější a zodpovědnější…

ReHu

Nelze říci, zda muž nebo žena. Je to vždy indivindi. Prostě záleží na tom konkrétním řidiči.

venkovan

Pokud chceš být dobrý řidič / řidička, tak tuto otázku si nikdy neklaď. Na silnici nepatří, protože z ní zaznívá možná nadřazenost či podřazenost.
Všichni jezdí podle svých možností, schopností a dovedností a genetickým vybavením. V podstatě obě pohlaví mají své přednosti i mínusy se kterými lze v silničním provozu v pohodě počítat. A ten dobrý řidič myslí i za ty méně zkušené.
A není hezčího pocitu když třeba pouštím kaminon s velkým návěsem aby mohl vyjet na hlavní a z kabiny kamiónu mi mávnutím ruky a úsměvem poděkuje mladá řidička.