Avatar uživatele
Lucy13

Kdo je lepší řidič??

Kdo líp řídá muž nebo žena?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? poa.li, hanulka11, zmimi před 4807 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Takto se to nedá třídit, hrají v tom roli zkušenosti, praxe.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Toť otázka,ale myslím si,teda přikláním se mužům,to couvání..!Alespoň u mě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Nevím kdo je lepší nebo horší řidič, ale podle statistik ženy bourají méně, ale může to být tím, že podle mého i méně řídí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já si myslím,že ženy jezdí bezpečněji než muži.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Myšák V.

Znám hodně holek co řídí líp než chlapy.A hodně chlapů co řídí líp než holky.
Taky znám lidi co jedou tak bezpečně,že nevědomky ohrožují ostatní…)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Řekl bych, že muži dokážou lépe ovládat auto jako takové – technicky, ale zase si za volantem snaží dokazovat, že to tak je a proto jezdí méně opatrně a zodpovědně. Ženy naopak jsou opatrnější a zodpovědnější…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nelze říci, zda muž nebo žena. Je to vždy indivindi. Prostě záleží na tom konkrétním řidiči.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud chceš být dobrý řidič / řidička, tak tuto otázku si nikdy neklaď. Na silnici nepatří, protože z ní zaznívá možná nadřazenost či podřazenost.
Všichni jezdí podle svých možností, schopností a dovedností a genetickým vybavením. V podstatě obě pohlaví mají své přednosti i mínusy se kterými lze v silničním provozu v pohodě počítat. A ten dobrý řidič myslí i za ty méně zkušené.
A není hezčího pocitu když třeba pouštím kaminon s velkým návěsem aby mohl vyjet na hlavní a z kabiny kamiónu mi mávnutím ruky a úsměvem poděkuje mladá řidička.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek