Larissa

Které auto má „dobrou“ spotřebu benzínu?

Líbí se mi spotřeba, kterou mají třeba Oktávky. Poradíte podobně dobré auto s nízkou spotřebou?

Nejlepší odpověď
Drap

Uřivatelsky nejvýhodnější spotřebu benzinu mají například všechny elektromobilya potom hybridy

Další odpovědi
mosoj

Co to je dobrá spotřeba ?
Auto s kterým na silnici na dlouhé trase dosáhnete spotřeby třeba 5,5 l/100 km si vezme ve městě klidne 8 – 9 l.

honza19hk

to záleží na typu motoru,jeho obsahu,váze auta,pohonu (4×2 nebo 4×4) a také jak se s ním jezdí.

cochee

Triviálně mají dobrou spotřebu například turbodiesely. Ovšem k A je třeba říct i B – turbodiesely mají dražší servis, náhradní díly a i třeba nižší trvanlivost než například atmosférické zážehové motory.

GoCars.cz

Záleží jestli chcete naftu nebo benzín, poté jestli velké nebo malé auto a v neposlední řadě, jestli Vám stačí něco co se vleče, nebo i trochu jede (výkon). Podle těchto kritérii se dá pak vybírat dál…

sefo

nejuspornejsi benzin motor roku mel myslim ford

http://adam.a­zet.sk/clanky/12071/test-ford-focus-1-6-ecoboost-ked-benzin-vie-byt-usporny.html

Radovan M

Elekromobily mám rád, ale bohužel nejsou sotupné, tahle verze padá. Volil bych něco malého (Fabie, Nissan Micra, Hyundai i10 a podobně) … nízkou spotřebu mají diesely, ale to je hnus… =) Určitě bych volil LPG ;)