Avatar uživatele
hapiky

Je mnoho věcí, které byste udělali jinak, mít dnes tu možnost?

Schválně nepoužívám slovo kdyby(i když ho mám rád), protože polovině odpovídajících by vadilo(kdyby-chyby).
Mám na mysli ty zásadní věci(např.tvrdé játra z chlastu apod.)

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, orwell, aliendrone před 1815 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jestli ti nevadí, že odpovídá i bývalý chlap a vybočuju tak z řad oslovených žen, tak tedy ano. Na to téma už tady bylo toho hodně. Snad by se to dalo shrnout větami: Je mnoho věcí, které jsem mohl udělat líp. Dnes už to vím, ale už je pozdě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… těch je …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Věcí, které bych udělal jinak mnoho není, ale jsou takové, které bych rád udělal jinak, ale už to bohužel nejde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Rozhodně NE. Totiž já VELICE RÁD vstupuji pořád do stejný řeky. Když mně dnes vykopeš ďouru pod schody, určitě si tam zejtra zase rozbiju rypák! (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Sama jsem vložila podobnou otázku, rovněž jsem na podobný dotaz několikrát odpovídala.

Lituji toho, spíš mě mrzí, že jsem něco udělala jinak, než jsem si představovala, i když jsem něco zažila. Proto nemohu litovat toho, co jsem nezažila., nevím,. jaké by to bylo.

Mělo to tak být. Co se stalo,. stalo se … není možné změnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jedna z mých MISTROVSKÝCH vlastností, ve které doslova EXCELUJI! Jakmile je něco hotové/defintivní, VZÁPĚTÍ mne napadne, jak to udělat ještě lépe! Nic proti tomu nepomáhá (a že jsem toho vyzkoušel!), žádné usilovnější předem promýšlení, žádné konzultace, NIC! Prostě je to moje prokletí. :(

Celkem by mne zajímalo, KDO tu kletbu na mne seslal, má někdo nějaký tip? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

„Po bitke je každý generál“ hovorí staré porekadlo.
Pozerať na vlastné chyby v minulosti je dobré poučenie do budúcnosti, ale minulosť tým neovplyvníme. Aj keď sa o to mnohí pokúšajú a minulosť popierajú. Zbytočne.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Těch věcí, co bych udělal úplně stejně je velmi málo, maličko…
90% moudrosti je být moudrý včas!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

aliendrone, vy nemáte samoopravný software?

před 1815 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Velevážená děmonická excelence, Vám stačí jen máchnout kouzelnou hůlkou a hromady mužů se Vám vrhají k nohám, vraždí se kvůli Vám mezi sebou navzájem a vůbec dělají neplechu – taková je už povaha magie. :)

Bohužel na rozdíl od magie má technologie své hranice, no. ;)

před 1815 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ale, nešťastník, nepozerajte sa do zahraničia. Veď česká programátorská obec je na špičkovej úrovni.

před 1815 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

alien: teď už jsem tě pochopil. Bojímbojímbojím. Teď jsem fakt pochopil, že jsi hybrid. Nejsi prokletí, jsi jen nějaký výsledek experimentu. Máš ale zajímavé výsledky. Jsi vždy krásnější, než ti odráží kouzelné zrcadlo. Kde to prodávají?

před 1815 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kouzelné zrcadlo ke mne emigrovalo SAMO – od samotné Její excelence démonické vevyslankyně led! A to proto, že MUSÍ mluvit PRAVDU a ruku na srdce – být jím, dovolil by sis jí odpovědět na známou otázku, že nejkrásnější je aliendrone? No?!? ;) :D :D

před 1815 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

„Efekt motýlych krídiel“ predpokládá, že aj malá vec, zmena, môže mať zásadný dopad na komplexný systém. To teoreticky znamená, že ak zmeníte svoju minulosť, zmeníte aj súčasnosť.

před 1815 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

No ano, jenže podle mne není nad poučení z VLASTNÍCH chyb – alespoň u mne to tak funguje. Jistě že i ty cizí se dají se zájmem vyslechnout, shlédnout, přečíst, ale ten „sebepoučný/výchov­ný efekt“ ani zdaleka nemají. ;)

před 1815 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Denně mám různý haldy, kdy mě napadají haldy myšlenek, co všechno by se ještě mohlo anebo dalo ten den pokazit. Ale NIKDY NIC Z TOHO nezkazím, prostě to nedotáhnu. Takže za mně- raději ybch NIC JINAK nedělal! (;

před 1815 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Buď rád za ty myšlenky, občas mi připadá, že existuje PŘEMNOHO jedinců, kteří se zmůžou leda tak na haldy… však víš čeho! ;) :D :D

před 1815 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Kepler: Už jsem to opravil.

před 1815 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek