luckykubrt

Toužíte být slavní milionáři?

A kolik musí mít milionář miliónů, aby byl multimilionář? Co byste si koupili za ty peníze? Chtěli by jste raději eura nebo dolary?

Já osobně bych si koupil UFO s dokonalým počítačovým systémem. 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dubraro

Jiná odpověď...

Já toužím být neznámý milionář.

Další odpovědi
led

Jiná odpověď...

Mať miliony peňazi z vás šťastného nemusí spraviť.
Na pustom ostrove, sám ako Robinson Crusoe si môžte vašimi peniažtekmi akurát tak oheň podpaľovať.
Radšej šťastná s málom byť, ako strachovať sa o život detí, majetok.
Krátka citácia z muzikálu „Hello Dolly“: „Peniaze, odpusťte výraz, je ako hnoj. Nestojí za to nič, pokiaľ sa nerozšíri, povzbudzujúc mladé veci, aby rastli.“

mosoj

Jiná odpověď...

Proč bych měl být hned slavný a kvůli čemu? Proč bych musel hned něco kupovat. Prostě bych žil dál podle svých možností a zájmů.

yuko

Jiná odpověď...

Kdo by nechtel vyhrát jako ta zaměstnankyně nemocnice ve Spojených státech v loterii Powerball 758,7 miliónu dolarů (16,8 miliardy korun). Ale bohuze neni v anonymite a to je ta druha strana mince. Co bych komu a sobe za ty penize koupila, tu rozepisovat nebudu.

Altair-AC

Ne

Raději neznámý ,jak píše dubraro.A přál bych si koupit čas …

paul1

Ne

ivzez

Jiná odpověď...

Netoužím být slavná ani milionář.
Netoužím po penězích ani majetku…

Posspi

Jiná odpověď...

anonym

Jiná odpověď...

Korunovým milionářem je dnes kde kdo, stačí vlastnit nějakou tu nemovitost, auto a jste milionář. Dolarový milionář už je trochu zajímavější, ale o slávu rozhodně nestojím. Proč bych měl mít jakékoliv potěšení z toho že si o moje jméno utře hubu kdejaký bulvární pisálek a náctiletý jouda si můj plakát vylepí na dveře 🙂

anonym

mít milion €ček zřejmě bych si nedělal iluze že za tu částku si koupím let na Mars a spasím svět. Prostě bych ty peníze uložil na spořící účet a těžil z úroků případně bych za ně koupil BitCoiny jejichž cena každý rok vyroste na dvojnásobek, takže se zdají jako mimořádně dobrá investice která umí vloženou částku hezky znásobit 🙂

luckykubrt

Altair – AC: Čas ? A kde ten se prodává ? Myslíš hodinky v hodinářství ? :D

luckykubrt

dubraro: Být neznámý milionář by bylo snad ještě lepší. : D Lidi jsou strašně závistiví. ☹

led

Šťastie a zdravie za peniaze nekúpite.

luckykubrt

Když má člověk peníze může rozdávat chudým. Když nemocný nemá na doktora tak stejně zdravý a šťastný nebude. ☹

ivzez

Zdravý možná nebude,
ale šťastný může být i tak.

Štěstí se neměří penězi.

luckykubrt

Tak potom jsou Rusové velmi šťastní lidé na rozdíl od EU. :D

Smlouvyzdarm

Jo, jo. Určitě se lépe brečí v Mercedesu než v autobusové zastávce, ale jinak prachy nejsou vše.

Smlouvyzdarm

Ještě jsem si vzpoměl na jedno takové moudro, a to sice, že bohatý není ten kdo má nejvíc, ale ten komu stačí nejmíň…

led

Smlouvyzdarm, udeľujem palček