Fly

Jaky plat ma letuska?

Ahoj, muj dotaz zni jaky plat ma priblizne letuska a jaka skola je na to potrebna? Dik. Fly.
Doplňuji:
Ehm, já nevím, ale 30 a 40 tisíc je docela rozdíl.

Nejlepší odpověď
annas

Panenka napsala odkaz na virtuální stránku.

Odpověď na své dotazy najdete na uvedené stránce.
Cituji z jednoho odstavce, který má nadpis Letadlem na stojáka
Tím, co většinu letušek v branži drží, je nadprůměrný plat. Podle průzkumu MERCES si palubní průvodčí vydělá průměrně Kč 28 820. To je víc než má průměrný novinář, veterinář nebo lékař. „V zimě jsem měla i s dietami kolem 25 tisíc čistého, v létě ještě o deset až patnáct tisíc víc," potvrzuje Jana, letuška.

Zdroj: http://instin­kt.tyden.cz/ru­briky/fenomen/jsem-letuska-kdo-je-min_24426.html

Další odpovědi
panenka

letuška má plat 49500 kč

Zdroj: http://www.vir­tualnimesto-aneta.estranky­.cz/clanky/po­volani/povola­ni

HerbiG

kolem tch 40000kc …

Nessie23

Záleží kde chceš pracovat zda tady v Česku tak se normální plat pohybuje okolo 18.-30. Tisíc ale jestli třeba u Emirates tak i 75. Tisíc.☺ Záleží jen a pouze na tom k jaké společnosti půjdeš a jak ti to půjde.

sesednizkola

panenka: No jasně, podle zdroje co jsi uvedla má cituji „Kuchařka v místní restauraci-plat:39 500 Kč“ :D Dobrý průjem tento web.