abiola

Jaký je plat lékařů?

Nemyslím žádný průměrný, pište mi sem své osobní zkušenosti, pokud jste třeba i sami lékaři.

Nejlepší odpověď
Drap

U lékařů je to hodně rozdílné. Záleží na profesi, kde pracuje a na celé řadě dalších věcí. Nelze nijak obecně odpovědět a nikdo z lékařů, pokud tady jsou ti určitě nesdělí kolik bere.

Další odpovědi
anonym

Jugar si to vycucal z palce u nohy?
Má obvodní lékařka dostává měsíčně za registrovaného pacienta necelých 70 korun. Těch registrovaných má přes 1000 pacientů + měření tlaku, odběru stolice, vypisování žádosti o ŘP, lovecký lístek a další ptákoviny. Tak si to spočítej!

gumiczud

Moc dobrý asi ne když utíkají.

gecco

Tak až napíšeš kterého – přesně, Pepu „lékaře“ máš na mysli, sdělím ti jeho plat…
:-OOO
Do doby, než mi identitu „Pepy“ sdělíš – uvažuj nad tím, čím svému lékaři vytřeš podlahu…
😁

led

1 – podľa laickej verejnosti – vysoký
2 – podľa samotných lekárov – nízky
3 – podľa riaditeľov nemocníc taký, že už neostáva na úpravu platov sestier z prideleného rozpočtu.

„nepovím kolik mám, ale nestačí to na mé potřeby“ povedal na podobnú otázku jeden lekár. Bližšie definovať svoje potreby už nebol ochotný.

anonym

40.000 čistého

lexx

běžný údržbář všeuměl tak asi 50t/měs specialisté výš a výš

hans gans

po atestaci a podle zarazeni 35000KC