Pokročilý

Jaký máte celkový názor na hiphop?

Zajímalo by mě, jaký máte celkový názor a pohled na hudební styl hiphop a jeho 5 elementů které k hiphopu patří (deejaying, rap, beatbox, breakdance, graffiti), děkuji. https://cs.m.wikipedia.org/… a https://en.m.wikipedia.org/…

Nejlepší odpověď

Bronzový

Už na základce mi to přišlo jako pro blbečky - jednoduchý podkres, text o ničem a sprostej. Věřím, že existuje kvalitní hip-hop/rap, ale ten se musí hledat. Pokud na něco narazím, tak dobré, ale nevyhledávám, nesedí mi to, hledám něco náročnějšího.
Grafitti se mi nelíbí, přijde mi to jako hyzdění, raději bych zeď nechala obrůst břečťanem/loubincem, než pomalovat...
Breakdance mi nevadí, je určitě dobré mít kontrolu nad vlastním tělem, ale opět jsou to dle mě jenom machrovinky, které mi nic moc neříkají :)

Další odpovědi:

Stříbrný

Hudební "element," jak to nazýváš, hiphopu já za hudbu nepovažuju - a zbytek nehudebních elementů mě nezajímá.

Je to podobné jako v české politice, hurá ODS neviditelná ruka podvodů, hurá růžovky hrabati pod sebe, hurá zelení mužíci a jejich el. baroni, hurá kobliháři bude líp pro boháče a.t.d.

Bronzový

Graffiti se mi nelíbí vůbec a odsuzuji to. Kecy o umění a sprejerech co stříkají na legaly odmítám, protože čmárání tagů (podpisů) na zdi a graffiti na vlaky a tak k tomu prostě patří. Naštěstí policie proti tomu opravdu něco dělá a sprejerů ubývá. Další věc je cena sprejů, jeden stojí přes 100 a je hned pryč, takže si to většina mladých nemůže dovolit. Ve 30 , kdy a by na to člověk už měl, zase začne opravdu málo kdo.

Rap a tak není špatný některý, vadí mi to hrozné předvádění se a celkově primitivismus. Hip hop pro děti dobrý, dospělý člověk by měl z hiphopu vyrůst.

Zlatý

elementy které k hip hopu patří ? To jako ber vše nebo nech být, hrnec, vysavač, životní pojištění a jako bonus roční licenci na netflix :-) ... musím být fanda sprejerů abych mohl ocenit fyzickou zdatnost kterou vyžaduje breakdance a naopak ? Připadá mi spíš že ty věci spolu nesouvisí nijak :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 799
Zlatý briketka10 637
Zlatý annas 634
Zlatý quentos 530
Zlatý marci1 470
Zlatý Drap 444
Zlatý bolak 353
Zlatý led 346
Zlatý hanulka11 271
Zlatý gecco 240

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.