Nevíte někdo co znamená v Hip Hopu slovo BEAT?

Moc rád bych věděl co znamená slovo BEAT v hip hopu. Děkuji za alespon jednu odpověď.

Nejlepší odpověď
Dr. Avatar

Nejsem znalec ale je to hudba instrumentalka to co DJ vytvari

Další odpovědi
Wolf_Net

To přijde na to… 🙂

Ale předpokládám, že myslíš základ tj. když někdo prohlásí že to má dobrej beat. Beat jako takový je de facto v hudební branži „buben“ nebo „úder“ aka „rytmus“

Písničky se pak měří podle BPM, což znamená „bubnů, úderů“ za minutu. Čím víc, tím rychlejší. DJs podle toho napojují hudbu. Takže Beat je vlastně rytmus, případně to může být jako „rychlost“ písničky.

No, pak taky můžeš třeba vidět na plakátu výraz BigBeat, což ovšem neznamená velký buben nebo velký rytmus a jestli Tě bere HipHop, radši bych na takhle definovanou akci nechodil. Mezi máničky bys asi s kšiltem na stranu nezapadl(a)

A aby to bylo úplné:

beatbox – takový to jakože hraní pusou
být – myslím, tudíž jsem – Descartes (filozof, nikoliv rapper)
bít – mlátit, řezat, tlouct – zábava asociálů
být bit – tak to už máš sakra blbé, pokud se týká Tebe

Miloslav86

Beat je uder. V tomto pripade ale podklad, hudebni zaklad